Seznam 
 Předchozí 
 Další 
 Úplné znění 
Postup : 2014/2515(RSP)
Průběh na zasedání
Stadia dokumentu na zasedání :

Předložené texty :

RC-B7-0033/2014

Rozpravy :

PV 16/01/2014 - 12.1
CRE 16/01/2014 - 12.1

Hlasování :

PV 16/01/2014 - 13.1

Přijaté texty :

P7_TA(2014)0044

Zápis
Čtvrtek, 16. ledna 2014 - Štrasburk

13.1. Situace obhájců lidských práv a opozičních aktivistů v Kambodži a Laosu (hlasování)

Návrhy usnesení B7-0033/2014, B7-0035/2014, B7-0039/2014, B7-0042/2014, B7-0044/2014, B7-0046/2014 a B7-0049/2014 (2014/2515(RSP))

(požadovaná prostá většina)
(výsledek hlasování: příloha „Výsledky hlasování“ bod 12)

SPOLEČNÝ NÁVRH USNESENÍ RC-B7-0033/2014

(nahrazující B7-0033/2014, B7-0035/2014, B7-0039/2014, B7-0042/2014, B7-0044/2014, B7-0046/2014 a B7-0049/2014):

předložen těmito poslanci:

José Ignacio Salafranca Sánchez-Neyra, Krzysztof Lisek, Elmar Brok, Cristian Dan Preda, Bernd Posselt, Filip Kaczmarek, Tunne Kelam, Elena Băsescu, Monica Luisa Macovei, Mariya Gabriel, Philippe Boulland, Jean Roatta, Eduard Kukan, Roberta Angelilli, Petri Sarvamaa, Eija-Riitta Korhola, Giovanni La Via, Sergio Paolo Francesco Silvestris, Sari Essayah, Jarosław Leszek Wałęsa, Seán Kelly, Anne Delvaux, Csaba Sógor, Joachim Zeller, Davor Ivo Stier, Bogusław Sonik a Thomas Mann za skupinu PPE;

Véronique De Keyser, Ana Gomes, Robert Goebbels, Pino Arlacchi, Marc Tarabella, Liisa Jaakonsaari, Joanna Senyszyn, Lidia Joanna Geringer de Oedenberg, Mitro Repo a Richard Howitt za skupinu S&D;

Cecilia Wikström, Marietje Schaake, Alexander Graf Lambsdorff, Sarah Ludford, Leonidas Donskis, Louis Michel, Ramon Tremosa i Balcells, Kristiina Ojuland, Johannes Cornelis van Baalen, Angelika Werthmann, Hannu Takkula, Marielle de Sarnez, Izaskun Bilbao Barandica a Robert Rochefort za skupinu ALDE;

Barbara Lochbihler, Reinhard Bütikofer, Nicole Kiil-Nielsen, Raül Romeva i Rueda, Gerald Häfner, Iñaki Irazabalbeitia Fernández a Rui Tavares za skupinu Verts/ALE;

Charles Tannock a Adam Bielan za skupinu ECR;

Marie-Christine Vergiat, Søren Bo Søndergaard, Marisa Matias, Alda Sousa a Helmut Scholz za skupinu GUE/NGL;

Fiorello Provera, Lorenzo Fontana, Mara Bizzotto, Juozas Imbrasas a Jaroslav Paška za skupinu EFD.

přijat (P7_TA(2014)0044)

Právní upozornění - Ochrana soukromí