Rodyklė 
 Ankstesnis 
 Kitas 
 Visas tekstas 
Protokolas
Pirmadienis, 2014 m. vasario 24 d. - Strasbūras

3. Pirmininko pareiškimai
Stenograma

Pirmininkas padarė pranešimą, jame jis apibendrino dabartinę padėtį Ukrainoje ir visų pirma išreiškė Parlamento solidarumą su Ukrainos žmonėmis ir pasmerkė pastorojo metu smurtinius įvykius šioje šalyje.

Taip pat Pirmininkas pasidžiaugė, kad į laisvę buvo paleista Julija Tymošenko, be kita ko, padedant buvusiam Parlamento pirminikui Patui Cox'ui ir buvusiam Lenkijos prezidentui Aleksandrui Kwasniewskiui.

Jis pabrėžė, kad dabar pirmenybė turi būti teikiama šalies stabilumui ir vientisumui, taip pat nacionaliniam susitaikymui, ir priminė, kad Parlamentas padėties Ukrainoje klausimą svarstys trečiadienį, po to, kai iš Ukrainos sugrįš ad hoc delegacija.

Parlamentas tylos minute pagerbė aukų, žuvusių kovoje už demokratiją ir laisvę, atminimą.

°
° ° °

Po to Pirmininkas padarė pranešimą, jame jis išreiškė užuojautą 2012 m. vasario 15 d. prie Indijos pakrantės, Keraloje įvykusios tragedijos aukų šeimoms ir priminė apie dviejų italų jūrų pėstininkų Massimiliano Latorre ir Salvatore Girone, kuriuos daugiau nei du metus yra sulaikiosios Indijos insticucijos, likimą.

Pirmininkas paragino Indijos valdžios institucijas taikyti galiojančią tarptautinę teisę, dar kartą pakartojo Italijos ir Europos Sąjungos įsipareigojimą visame pasaulyje kovoti su piratavimu ir priminė, kad Europos Sąjungos ir Indijos santykiai turėtų būti pagrįsti tarpusavio pasitikėjimu, teisės viršenybės laikymusi, diplomatija ir dialogu. Po to jis išreiškė sulidarumą su šiais dviem sulaikytais Italijos piliečiais.

Teisinė informacija - Privatumo politika