4. ELi ja Indoneesia Vabariigi vaheline metsaõigusnormide täitmise järelevalvet, metsahaldust ja ELi toodavate puittoodetega kauplemist käsitlev vabatahtlik partnerlusleping ***
6. Kolmandad riigid, kelle kodanikel peab välispiiride ületamisel olema viisa, ja need kolmandad riigid, kelle kodanikud on sellest nõudest vabastatud ***I
„on seisukohal, et ... selles küsimuses rahvahääletus;”
muudatusettepanek 9
1.osa:
Sõnad „ning peab neid äärmiselt murettekitavateks” teksti järgmises osas: „mõistab karmilt hukka antisemiitliku propaganda ja natsionalistlike jõudude tegevuse ning peab neid äärmiselt murettekitavateks;”
2.osa:
"mõistab karmilt hukka antisemiitliku propaganda ja natsionalistlike jõudude tegevuse"
3.osa:
„mõistab hukka II maailmasõja ohvrite memoriaalide vastu suunatud rünnakud; ;”
Mitmesugust
Muudatusettepaneku 1 esitasid Jacek Saryusz-Wolski jt.
Ulrike Lunacek (fraktsioon Verts/ALE) ja Ruža Tomašić (fraktsioon ECR) allkirjastasid samuti resolutsiooni ühisettepaneku RC-B7-0219/2014.
Ruža Tomašić (fraktsioon ECR) allkirjastas samuti resolutsiooni ühisettepaneku RC-B7-0219/2014.
Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė (fraktsioon PPE) võttis resolutsiooni ühisettepanekule antud allkirja tagasi B7-0220/2014.
Elmar Brok esitas lõike 5 kohta järgmised suulised muudatusettepanekud:
5.„toetab ELi lähenemisviisi, milles tõhustatud diplomaatilised jõupingutused on ühendatud sihipäraste sanktsioonidega nende isikute vastu, kes on tellinud poliitilise surveavaldamisega seotud inimõiguste rikkumisi; nõuab sihipäraste sanktsioonide jõustamist, nagu välisasjade nõukogus kokku lepiti, ning nõuab, et liikmesriigid rakendaksid oma rahapesuvastaseid õigusakte, et peatada varastatud raha sissevool Ukrainast ning tagada ELis hoitava varastatud vara tagastamine; on seisukohal, et viivitamatult tuleks alustada toime pandud kuritegude tõeliselt sõltumatut uurimist ning et sihipärased sanktsioonid tuleks lõpetada niipea, kui olukord Ukrainas paraneb ning kuritegude uurimine hakkab tulemusi andma; nõuab uurimise korraldamist seoses avaliku sektori vahendite ja vara suuremahulise omastamisega tagandatud president Janukovõtši semude ja „pere” poolt, samuti kogu nende vara külmutamist kuni selle päritolu kindlakstegemiseni ja vara tagastamist ELi liikmesriikide valitsuste poolt, kui selgub, et see on varastatud;”
Helmut Scholz esitas muudatusettepaneku 10 kohta järgmise suulise muudatusettepaneku: „12c. mõistab hukka Ukraina kommunistliku partei ning teiste parteide peakorteri ründamise ja hävitamise ning kommunistliku partei keelustamise katsed;”
Elmar Brok esitas lõike 14 kohta järgmise suulise muudatusettepaneku: 14.„väljendab heameelt asjaolu üle, et välisasjade nõukogu poolt 2012. aastal seatud kolmest tingimusest üks, mis puudutas valikulise kohtumõistmise lõpetamist (sealhulgas Julia Tõmošenko vangistus), on nüüdseks täidetud ja ülejäänud kahe osas, mis puudutasid kohtu- ja valmissüsteeme ja olid ka meeleavaldajate põhilised nõudmised, toimuvad juba praegu põhjalikud muutused ja reformid, mille uus koalitsioonivalitsus loodetavasti peagi lõpule viib ning mida uus parlamendienamus loodetavasti toetab;”
Jacek Saryuszwolski esitas muudatusettepaneku 1 kohta järgmise suulise muudatusettepaneku: „22. väljendab heameelt nõukogu hiljutise kinnituse üle, et assotsieerimisleping ning põhjalik ja laiaulatuslik vabakaubandusleping ei kujuta endast ELi ja Ukraina koostöö lõppeesmärki; juhib tähelepanu asjaolule, et EL on valmis assotsieerimislepingule ning põhjalikule ja laiaulatuslikule vabakaubanduslepingule alla kirjutama kohe, kui praegune poliitiline kriis on lahendatud ja Ukraina uued ametivõimud on valmis võtma Euroopa kursi; rõhutab lisaks, et Euroopa Liidu lepingu artikkel 49 viitab kõigile Euroopa riikidele, sh Ukrainale, kes võib esitada liidu liikmeks astumise avalduse, tingimusel et ta peab kinni demokraatia põhimõtetest, austab põhivabadusi, inimõigusi ja vähemuste õigusi ning tagab õigusriigi põhimõtete järgimise;”
Krzysztof Lisek esitas suulise muudatusettepaneku järgmise teksti lisamiseks pärast punkti 22:
„§ 22a. Rõhutab kindla, mitmekesistatud ja taskukohase energiavarustuse tähtsust majandusliku, sotsiaalse ja poliitilise ülemineku ning kõigi ukrainlaste jaoks konkurentsivõimelise ja jõuka majanduse alustalana; rõhutab siinkohal energiaühenduse strateegilist rolli, mille eesistuja Ukraina on 2014. aastal, olles ainukeseks lepinguks, mis praegu ühendab Ukrainat ja Euroopa Liitu;”
12. ELi ja Indoneesia vaheline vabatahtlik partnerlusleping, mis käsitleb metsaõigusnormide täitmise järelevalvet, metsahaldust ja ELi toodavate puittoodetega kauplemist
Fraktsioon Verts/ALE võttis tagasi oma resolutsiooni ettepaneku B7-0216/2014.
Fiorello Provera (fraktsioon EFD) kirjutas samuti alla resolutsiooni ühisettepanekule RC-B7-0207/2014.
Ana Gomes (fraktsioon S&D) allkirjastas samuti resolutsiooni ettepaneku B7-0217/2014.
Helmut Scholz (fraktsioon GUE/NGL) allkirjastas samuti resolutsiooni ettepaneku B7-0215/2014. Nuno Teixeira (fraktsioon PPE) võttis tagasi allkirjad resolutsiooni ühisettepanekult RC- B7-0207/2014.