Seznam 
 Předchozí 
 Další 
 Úplné znění 
Zápis
Úterý, 16. září 2014 - Štrasburk

PŘEDSEDNICTVÍ: Martin SCHULZ
předseda

6. Hlasování
CRE

Hlasování se konalo jako živý telemost s ukrajinským parlamentem v Kyjevě, který měl zároveň s Evropským parlamentem hlasovat o dohodě o přidružení EU-Ukrajina.

Předseda učinil prohlášení, ve kterém zdůraznil historický význam této dohody.

Prezident Ukrajiny Petro Porošenko učinil prohlášení, které bylo přenášeno na obrazovkách v jednacím sále, ve kterém zdůraznil evropské aspirace Ukrajiny.

Hlasování bylo zahájeno souběžně ve Štrasburku a v Kyjevě.

°
° ° °

Podrobné výsledky hlasování (pozměňovací návrhy, oddělené a dílčí hlasování atd.) budou zveřejněny v příloze „Výsledky hlasování“ zápisu.

Výsledky jmenovitého hlasování uvedené v příloze zápisu jsou k dispozici pouze v elektronické formě a lze je konzultovat na internetových stránkách Europarl.


6.1. Dohoda o přidružení mezi EU a Ukrajinou, s výjimkou ustanovení o zacházení s pracovníky, kteří jsou státními příslušníky třetích zemí a jsou legálně zaměstnáni na území druhé strany *** (hlasování)

6.2. Dohoda o přidružení mezi EU a Ukrajinou, pokud jde o zacházení s pracovníky, kteří jsou státními příslušníky třetích zemí a jsou legálně zaměstnáni na území druhé strany *** (hlasování)
Právní upozornění - Ochrana soukromí