Rodyklė 
 Ankstesnis 
 Kitas 
 Visas tekstas 
Protokolas
Trečiadienis, 2014 m. lapkričio 26 d. - Strasbūras

PIRMININKAVO: Ulrike LUNACEK
Pirmininko pavaduotoja

9. Parlamento sudėtis

Ispanijos kompetentingos valdžios institucijos pranešė apie Enrique Calvet Chambon, kuris pakeis Francisco Sosa Wagner, išrinkimą Parlamento nariu nuo 2014 m. lapkričio 20 d.

Bulgarijos kompetentingos valdžios institucijos pranešė apie Andrey Novakov, kuris pakeis Tomislav Donchev, išrinkimą Parlamento nariu nuo 2014 m. lapkričio 24 d.

Atsižvelgdamas į 1976 m. rugsėjo 20 d. Akto dėl Europos Parlamento narių rinkimų remiantis tiesiogine visuotine rinkimų teise 7 straipsnio 1 dalį ir į Darbo tvarkos taisyklių 4 straipsnio 1 ir 4 dalis Parlamentas atkreipė dėmesį į tai, kad Enrique Calvet Chambon ir Andrey Novakov yra išrinkti atitinkamai nuo 2014 m. lapkričio 20 d. ir 2014 m. lapkričio 24 d.

Remiantis Darbo tvarkos taisyklių 3 straipsnio 2 dalies nuostatomis, kol Enrique Calvet Chambon ir Andrey Novakov įgaliojimai nebus patikrinti ir nebus priimtas sprendimas dėl ginčų, jie eis savo pareigas Parlamente ir jo organuose ir galės naudotis visomis su tuo susijusiomis teisėmis, jei prieš tai pateikė rašytinę deklaraciją, kad neužima pareigų, nesuderinamų su Europos Parlamento nario veikla.

Teisinė informacija - Privatumo politika