Seznam 
 Předchozí 
 Další 
 Úplné znění 
Postup : 2014/2999(RSP)
Průběh na zasedání
Stadia dokumentu na zasedání :

Předložené texty :

RC-B8-0382/2014

Rozpravy :

PV 18/12/2014 - 2.2
CRE 18/12/2014 - 2.2

Hlasování :

PV 18/12/2014 - 8.2

Přijaté texty :

P8_TA(2014)0107

Zápis
Čtvrtek, 18. prosince 2014 - Štrasburk

8.2. Mauritánie, zejména případ Birama Daha Abeidy (hlasování)

Návrhy usnesení B8-0382/2014, B8-0383/2014, B8-0384/2014, B8-0385/2014, B8-0386/2014, B8-0387/2014 a B8-0388/2014

(požadovaná prostá většina)
(výsledek hlasování: příloha „Výsledky hlasování“ bod 2)

SPOLEČNÝ NÁVRH USNESENÍ RC-B8-0382/2014

(nahrazující B8-0382/2014, B8-0383/2014, B8-0384/2014, B8-0385/2014, B8-0386/2014 a B8-0387/2014)

předložen těmito poslanci:

Cristian Dan Preda, Davor Ivo Stier, Bogdan Brunon Wenta, Elmar Brok, Lorenzo Cesa, Joachim Zeller, Tunne Kelam, Monica Macovei, Franck Proust, Andrej Plenković, Jaromír Štětina, Philippe Juvin, Francesc Gambús, Giovanni La Via, Dubravka Šuica, Lara Comi, David McAllister, Jeroen Lenaers, Tomáš Zdechovský, Seán Kelly, Eduard Kukan, Inese Vaidere, Csaba Sógor, Alessandra Mussolini, Stanislav Polčák, Andrzej Grzyb, Pál Csáky, Pavel Svoboda, Michaela Šojdrová, Marijana Petir a Gabrielius Landsbergis za skupinu PPE;

Josef Weidenholzer, Victor Boștinaru, Hugues Bayet, Enrico Gasbarra, Ana Gomes, Pier Antonio Panzeri, Alessia Maria Mosca, Miroslav Poche, Gilles Pargneaux, Nicola Caputo, Elena Valenciano, Kashetu Kyenge, Liisa Jaakonsaari, Lidia Joanna Geringer de Oedenberg, Enrique Guerrero Salom, Andi Cristea, Alessandra Moretti, Goffredo Maria Bettini, Krystyna Łybacka, Marc Tarabella, Marlene Mizzi, Miriam Dalli, Michela Giuffrida, Doru-Claudian Frunzulică, Neena Gill a Vilija Blinkevičiūtė za skupinu S&D;

Charles Tannock, Mark Demesmaeker, Jana Žitňanská a Arne Gericke za skupinu ECR;

Gérard Deprez, Fernando Maura Barandiarán, Frédérique Ries, Ramon Tremosa i Balcells, Marielle de Sarnez, Ivo Vajgl, Pavel Telička, Juan Carlos Girauta Vidal, Izaskun Bilbao Barandica, Marietje Schaake, Ivan Jakovčić, Jozo Radoš, Petras Auštrevičius, Antanas Guoga, Nathalie Griesbeck, Johannes Cornelis van Baalen, Dita Charanzová a Javier Nart za skupinu ALDE;

Barbara Lochbihler, Judith Sargentini, Maria Heubuch, Ernest Urtasun a Heidi Hautala za skupinu Verts/ALE;

Ignazio Corrao a Fabio Massimo Castaldo za skupinu EFDD.

přijat (P8_TA(2014)0107)

(Návrh usnesení B8-0388/2014 se nebere v potaz.)

Právní upozornění - Ochrana soukromí