Indiċi 
 Preċedenti 
 Li jmiss 
 Test sħiħ 
Proċedura : 2014/3011(RSP)
Ċiklu ta' ħajja waqt sessjoni
Ċikli relatati mad-dokumenti :

Testi mressqa :

RC-B8-0036/2015

Dibattiti :

Votazzjonijiet :

PV 15/01/2015 - 11.10
CRE 15/01/2015 - 11.10
Spjegazzjoni tal-votazzjoni

Testi adottati :

P8_TA(2015)0014

Minuti
Il-Ħamis, 15 ta' Jannar 2015 - Strasburgu

11.10. Libertà ta' espressjoni fit-Turkija: Arresti reċenti ta' ġurnalisti, diriġenti fis-settur tal-media u pressjoni sistematika kontra l-media (votazzjoni)
CRE

Id-dibattitu sar fid-data 17 ta' Diċembru 2014 (punt 16 tal- Minuti ta' 17.12.2014).

Il-mozzjonijiet għal riżoluzzjoni tħabbru fid-data 15 ta' Jannar 2015 (punt 8 tal- Minuti ta' 15.1.2015).

Mozzjonijiet għal riżoluzzjoni B8-0036/2015, B8-0040/2015, B8-0041/2015, B8-0042/2015, B8-0043/2015, B8-0044/2015 u B8-0045/2015

(Maġġoranza sempliċi meħtieġa)
(Riżultat tal-votazzjoni: Anness "Riżultat tal-Votazzjonijiet", punt 10)

MOZZJONI GĦAL RIŻOLUZZJONI KONĠUNTA RC-B8-0036/2015

(flok B8-0036/2015, B8-0040/2015, B8-0041/2015, B8-0042/2015, B8-0043/2015, B8-0044/2015 u B8-0045/2015):

imressqa mill-Membri li ġejjin:

Renate Sommer, Cristian Dan Preda, Arnaud Danjean, Jacek Saryusz-Wolski, Elmar Brok, Andrej Plenković, Tunne Kelam, David McAllister, Philippe Juvin, Michael Gahler, Michaela Šojdrová, Barbara Matera, Davor Ivo Stier, Claude Rolin, Dubravka Šuica, Giovanni La Via, Pascal Arimont, Ivana Maletić, Lara Comi u József Nagy f'isem il-Grupp PPE;

Kati Piri, Knut Fleckenstein, Victor Boștinaru, Richard Howitt, Alessia Maria Mosca, Eugen Freund, Goffredo Maria Bettini, Alessandra Moretti, Liisa Jaakonsaari, Sorin Moisă, Tonino Picula, Javi López, Marlene Mizzi, Nicola Caputo, Pier Antonio Panzeri, Michela Giuffrida, Tanja Fajon, Miroslav Poche, Victor Negrescu, Neena Gill, Andrejs Mamikins, David Martin, Vincent Peillon, Soraya Post u Elena Valenciano f'isem il-Grupp S&D;

Charles Tannock, Mark Demesmaeker, Angel Dzhambazki u Branislav Škripek f'isem il-Grupp ECR;

Alexander Graf Lambsdorff, Johannes Cornelis van Baalen, Marietje Schaake, Ramon Tremosa i Balcells, Beatriz Becerra Basterrechea, Ivan Jakovčić, Jozo Radoš, Petr Ježek, Ivo Vajgl, Michael D. Higgins, Gérard Deprez, Pavel Telička, Fredrick Federley u Petras Auštrevičius f'isem il-Grupp ALDE;

Takis Hadjigeorgiou, Patrick Le Hyaric, Curzio Maltese, Marie-Christine Vergiat, Dimitrios Papadimoulis, Georgios Katrougkalos, Kostadinka Kuneva, Kostas Chrysogonos u Neoklis Sylikiotis f'isem il-Grupp GUE/NGL;

Ska Keller, Ernest Maragall, Rebecca Harms, Bodil Ceballos u Judith Sargentini f'isem il-Grupp Verts/ALE;

Fabio Massimo Castaldo, Ignazio Corrao, Marco Affronte, Daniela Aiuto, Dario Tamburrano u Rolandas Paksas f'isem il-Grupp EFDD.

Adozzjoni (P8_TA(2015)0014)

°
° ° °

Intervent ta': Jonathan Arnott dwar it-tneħħija tal-proċeduri "karta blu" u "catch the eye" matul ċerti dibattiti tal-Erbgħa filgħaxija (Il-President jispjega r-raġunijiet).

Avviż legali - Politika tal-privatezza