Indekss 
 Iepriekšējais 
 Nākošais 
 Pilns teksts 
Protokols
Pirmdiena, 2015. gada 9. marts - Strasbūra

12. Darba kārtība
CRE

Bija izdalīts 2015. gada marta I sesijas plenārsēžu galīgais darba kārtības projekts (PE 550.479/PDOJ), kuram bija ierosināti turpmāk minētie grozījumi (Reglamenta 152. pants).

°
° ° °

Uzstājās Emmanouil Glezos par situāciju Grieķijā, Claudia Tapardel, lai pieprasītu piemērot sankcijas Gianluca Buonanno par viņa izteikumiem, ko viņa novērtēja kā rasistiskus, un Gerard Batten (sēdes vadītājs atbildēja Claudia Tapardel, ka nav kompetents piemērot sankcijas par izteikumiem ārpus Parlamenta, taču viņš paziņos par Gianluca Buonanno piemērotajiem pasākumiem saistībā ar viņa rīcību Parlamentā).

°
° ° °


Pirmdiena un otrdiena

Grozījumi nav ierosināti.

Trešdiena

PPE grupas pieprasījums noslēgt debates par Komisijas paziņojumu "Antisemītisma, islāmofobijas un vardarbīga ekstrēmisma saasināšanās Eiropas Savienībā" (2015/2595(RSP)) (Point 74 du PDOJ) ar rezolūcijas priekšlikuma iesniegšanu, ko iekļautu aprīļa II sesijas balsošanas laikā.

Uzstājās Roberta Metsola PPE grupas vārdā, pamatojot pieprasījumu, Monika Hohlmeier,atbalstot pieprasījumu, un Birgit Sippel, pret to iebilstot.

Elektroniski balsojot, Parlaments pieprasījumu noraidīja (152 par, 152 pret, 12 atturas).

Ceturtdiena

PPE grupas pieprasījums kā ceturtdienas darba kārtības otro punktu bez rezolūciju priekšlikumu iesniegšanas iekļaut Komisijas paziņojumu par migrantu iespējamu masveida pieplūdumu pie ES robežām sakarā ar Islāma valsts kaujinieku nesenajiem uzbrukumiem Lībijā.

Uzstājās Monika Hohlmeier PPE grupas vārdā, lai pamatotu šo pieprasījumu, Roberta Metsola, lai to atbalstītu, Enrique Guerrero Salom, lai ierosinātu paziņojumu attiecināt uz vispārējo stāvokli Lībijā, nevis tikai uz migrantu pieplūdumu, Monika Hohlmeier un Enrique Guerrero Salom, lai precizētu savus priekšlikumus, un sēdes vadītājs, kurš ierosināja šādu formulējumu: "Nestabilais stāvoklis Lībijā un tā sekas".

Parlaments atbalstīja šo ierosinājumu.

°
° ° °

Līdz ar to darba kārtība tika noteikta.

Juridisks paziņojums - Privātuma politika