Index 
 Vorige 
 Volgende 
 Volledige tekst 
Procedure : 2015/2520(RSP)
Stadium plenaire behandeling
Kies een document :

Ingediende teksten :

RC-B8-0370/2015

Debatten :

Stemmingen :

PV 30/04/2015 - 10.9
CRE 30/04/2015 - 10.9
Stemverklaringen

Aangenomen teksten :

P8_TA(2015)0185

Notulen
Donderdag 30 april 2015 - Straatsburg

10.9. Situatie in Nigeria (stemming)
CRE

Het debat heeft plaatsgevonden op14 januari 2015 (punt 6 van de notulen van 14.1.2015).

De ontwerpresoluties zijn bekendgemaakt op 30 april 2015 (punt 8 van de notulen van 30.4.2015).

Ontwerpresoluties B8-0370/2015, B8-0371/2015, B8-0374/2015, B8-0394/2015, B8-0396/2015, B8-0398/2015 en B8-0400/2015 (2015/2520(RSP))

(Gewone meerderheid)
(Bijzonderheden stemming: bijlage "Stemmingsuitslagen", punt 9)

GEZAMENLIJKE ONTWERPRESOLUTIE RC-B8-0370/2015

(ter vervanging van B8-0370/2015, B8-0371/2015, B8-0374/2015, B8-0394/2015, B8-0396/2015, B8-0398/2015 en B8-0400/2015):

ingediend door de volgende leden:

- Santiago Fisas Ayxelà, Davor Ivo Stier, Cristian Dan Preda, Francesc Gambús, Joachim Zeller, Michael Gahler, Maurice Ponga, Fernando Ruas, Tokia Saïfi, Bogdan Brunon Wenta, Daniel Caspary, Elisabetta Gardini, Dubravka Šuica, Claude Rolin, Philippe Juvin, József Nagy en Arnaud Danjean, namens de PPE-Fractie;

- Eric Andrieu, Hugues Bayet, Nicola Caputo, Ana Gomes, Alessia Maria Mosca, Momchil Nekov, Demetris Papadakis, Vincent Peillon, Arne Lietz, Maria Arena, Linda McAvan, Victor Boştinaru, Kashetu Kyenge, Doru-Claudian Frunzulică, Carlos Zorrinho, Elena Valenciano, Michela Giuffrida, Seb Dance, Afzal Khan en Nicola Danti, namens de S&D-Fractie;

- Charles Tannock, Angel Dzhambazki en Beatrix von Storch, namens de ECR-Fractie;

- Javier Nart, Petras Auštrevičius, Dita Charanzová, Gérard Deprez, Filiz Hyusmenova, Beatriz Becerra Basterrechea, Izaskun Bilbao Barandica, Marielle de Sarnez, José Inácio Faria, Alexander Graf Lambsdorff, Juan Carlos Girauta Vidal, Antanas Guoga, Ivan Jakovčić, Petr Ježek, Ilhan Kyuchyuk, Fernando Maura Barandiarán, Louis Michel, Urmas Paet, Maite Pagazaurtundúa Ruiz, Jozo Radoš, Robert Rochefort, Marietje Schaake, Pavel Telička, Yana Toom, Ramon Tremosa i Balcells, Frédérique Ries, Ivo Vajgl, Johannes Cornelis van Baalen en Hilde Vautmans, namens de ALDE-Fractie;

- Lola Sánchez Caldentey en Marie-Christine Vergiat, namens de GUE/NGL-Fractie;

- Jean Lambert, namens de Verts/ALE-Fractie;

- Fabio Massimo Castaldo, Ignazio Corrao en Piernicola Pedicini, namens de EFDD-Fractie.

Aangenomen (P8_TA(2015)0185)

Juridische mededeling - Privacybeleid