Rodyklė 
 Ankstesnis 
 Kitas 
 Visas tekstas 
Protokolas
Pirmadienis, 2015 m. liepos 6 d. - Strasbūras

11. Darbų programa
Stenograma

Buvo išdalytas galutinis 2015 m. liepos mėn. plenarinių posėdžių darbotvarkės projektas (PE 563.528/PDOJ) ir pasiūlyti šie jo pakeitimai (Darbo tvarkos taisyklių 152 straipsnis):

Pirmadienis

Pakeitimų nepasiūlyta.

Antradienis

– Pirmininkas pasiūlė: pirma, Komisijos pareiškimą dėl „Komisijos 2016 m. darbo programos rengimas“ (galutinio darbotvarkės projekto 85 punktas) įtraukti į darbotvarkę pirmu punktu po pietų vietoj Europos Vadovų Tarybos (2015 m. birželio 25–26 d.) išvadų ir dabartinės padėties Graikijoje ir, antra, antru punktu į trečiadienio ryto darbotvarkę įtraukti Europos Vadovų Tarybos ir Komisijos pareiškimus dėl „Europos Vadovų Tarybos susitikimo (2015 m. birželio 25–26 d.) ir Euro zonos aukščiausiojo lygio susitikimo (2015 m. liepos 7 d.) išvados bei dabartinė padėtis Graikijoje“ (galutinio darbotvarkės projekto 75 punktas).

Parlamentas pritarė pasiūlymui.

Kalbėjo: Guy Verhofstadt, jis paprašė, kad šiose diskusijose dalyvautų Graikijos Ministras Pirmininkas A. Tsipras ir Euro grupės pirmininkas J. Dijsselbloem, ir dėl šio prašymo Rebecca Harms ir Peter van Dalen (Pirmininkas atsakė, kad perduos kvietimą).

Emmanouil Glezos ir 51 nario prašymas, kurio siekiama į antradienio popietės darbotvarkę įtraukti Komisijos pareiškimą dėl Vokietijos skolos po II pasaulinio karo.

Kalbėjo: Emmanouil Glezos, jis pagrindė prašymą, Gabriele Zimmer, jis pritarė prašymui, ir Cristian Dan Preda, nepritarė prašymui.

Parlamentas atmetė prašymą

Trečiadienis

– Antras ryto punktas – Europos Vadovų Tarybos ir Komisijos pareiškimai dėl Europos Vadovų Tarybos (2015 m. birželio 25–26 d.) ir Euro zonos aukščiausiojo lygio susitikimo (2015 m. liepos 7 d.) išvadų bei dabartinės padėties Graikijoje. Šis punktas pakeis Komisijos pareiškimą dėl Komisijos 2016 m. darbo programos rengimo, kuris buvo perkeltas į antradienio popietę.

Todėl balsavimas prasidės 13.00 val.

Ketvirtadienis

Kalbėjo: Marietje Schaake, ji paprašė, kad jos pranešimas dėl Žmogaus teisių ir technologijos trečiosiose šalyse (A8-0178/2015) būtų perkeltas į Pirmąją rugsėjo mėn. sesiją, ir Josef Weidenholzer, jis pasisakė už prašymą.

Parlamentas patenkino prašymą

– Prašymas pirmu punktu ryte įtraukti diskusijas dėl „Srebrenicos minėjimo“, kurios būtų užbaigtos pasiūlymų dėl rezoliucijų pateikimu.

Kalbėjo Ivan Jakovčić, jis pagrindė prašymą, Knut Fleckenstein, jis pasisakė už pasiūlymą, ir Geoffrey Van Orden, taip pat už pasiūlymą.

Nustatyti šie pateikimo teriminai:

– pasiūlymams dėl rezoliucijų: 2015 m. liepos 7 d., antradienis, 10 val.;

– pasiūlymų dėl bendros rezoliucijos pakeitimams; pasiūlymams dėl bendros rezoliucijos: 2015 m. liepos 8 d., trečiadienis, 12 val.;

– pasiūlymų dėl bendros rezoliucijos pakeitimams: 2015 m. liepos 8 d., trečiadienis, 13 val.

Parlamentas patenkino prašymą

°
° ° °

Darbų programa patvirtinta.

Kalbėjo Franz Obermayr.

Teisinė informacija - Privatumo politika