Märksõnaregister 
 Eelnev 
 Järgnev 
 Terviktekst 
Protokoll
Esmaspäev, 7. september 2015 - Strasbourg

4. Parlamendi koosseis

Itaalia pädevad ametiasutused on teatanud, et Giovanni Toti valiti Liguuria piirkondliku nõukogu esimeheks.

Kuna vastavalt otsestel ja üldistel valimistel Euroopa Parlamendi liikmete valimist käsitleva 20. septembri 1976. aasta akti artikli 7 lõikele 3 ei saa seda ametit ühitada Euroopa Parlamendi liikme ametiga, otsustas parlament kodukorra artikli 4 lõike 4 alusel alates 10. juulist 2015 selle ametikoha vabastada.

°
° ° °

Austria pädevad ametiasutused on teatanud Jörg Leichtfriedi asemel Karoline Graswander-Hainzi ametisse nimetamisest, kes hakkab täitma parlamendiliikme ülesandeid alates 9. juulist 2015.

Itaalia pädevad ametiasutused on teatanud Giovanni Toti asemel Stefano Maullu ametisse nimetamisest, kes hakkab täitma parlamendiliikme ülesandeid alates 13. juulist 2015.

Kreeka pädevad ametiasutused on teatanud Emmanouil Glezose asemel Nikolaos Chountise ametisse nimetamisest, kes hakkab täitma parlamendiliikme ülesandeid alates 20. juulist 2015.

Rootsi pädevad ametiasutused on teatanud Marit Paulseni asemel Jasenko Selimovici ametisse nimetamisest, kes hakkab täitma parlamendiliikme ülesandeid alates 30. septembrist 2015.

Hollandi pädevad ametiasutused on teatanud Hans Janseni asemel Auke Zijlstra ametisse nimetamisest, kes hakkab täitma parlamendiliikme ülesandeid alates 1. septembrist 2015.

Kuna nende mandaadi kehtivust ei ole kontrollitud ja ei ole vastu võetud otsust mandaadi võimaliku vaidlustamise kohta, osalevad Karoline Graswander-Hainz, Stefano Maullu, Nikolaos Chountis, Jasenko Selimovic ja Auke Zijlstra vastavalt kodukorra artikli 3 lõikele 2 täieõiguslikult parlamendi ja selle organite töös, tingimusel et nad on eelnevalt esitanud deklaratsiooni, milles nad kinnitavad, et ei täida ülesandeid, mis ei ole ühitatavad Euroopa Parlamendi liikme ametiga.

Õigusteave - Privaatsuspoliitika