Rodyklė 
 Ankstesnis 
 Kitas 
 Visas tekstas 
Protokolas
Pirmadienis, 2015 m. rugsėjo 7 d. - Strasbūras

4. Parlamento sudėtis

Italijos kompetentingos valdžios institucijos pranešė, kad Giovanni Toti buvo išrinktas Ligurijos regiono tarybos pirmininku.

Pagal 1976 m. rugsėjo 20 d. Akto dėl Europos Parlamento narių rinkimų remiantis tiesiogine visuotine rinkimų teise 7 straipsnio 3 dalį šios pareigos nesuderinamos su Europos Parlamento nario mandatu pagal Darbo tvarkos taisyklių 4 straipsnio 4 dalį konstatuoja, kad nuo 2015 m. liepos 10 d. atsirado laisva vieta.

°
° ° °

Austrijos kompetentingos valdžios institucijos pranešė apie Karoline Graswander-Hainz, kuri pakeis Jörg Leichtfried, išrinkimą Parlamento nare nuo 2015 m. liepos 9 d.

Italijos kompetentingos valdžios institucijos pranešė apie Stefano Maullu, kuris pakeis Giovanni Toti, išrinkimą Parlamento nariu nuo 2015 m. liepos 13 d.

Graikijos kompetentingos valdžios institucijos pranešė apie Nikolaos Chountis, kuris pakeis Emmanouil Glezos, išrinkimą Parlamento nariu nuo 2015 m. liepos 20 d.

Švedijos kompetentingos valdžios institucijos pranešė apie Jasenko Selimovic, kuris pakeis Marit Paulsen, išrinkimą Parlamento nariu nuo 2015 m. rugsėjo 30 d.

Nyderlandų kompetentingos valdžios institucijos pranešė apie Auke Zijlstra, kuris pakeis Hans Jansen, išrinkimą Parlamento nariu nuo 2015 m. rugsėjo 1 d.

Remiantis Darbo tvarkos taisyklių 3 straipsnio 2 dalies nuostatomis, kol Karoline Graswander-Hainz, Stefano Maullu, Nikolaos Chountis, Jasenko Selimovic ir Auke Zijlstra įgaliojimai nebus patikrinti ir nebus priimtas sprendimas dėl ginčų, jie eis savo pareigas Parlamente ir jo organuose ir galės naudotis visomis su tuo susijusiomis teisėmis, jei prieš tai pateikė rašytinę deklaraciją, kad neužima pareigų, nesuderinamų su Europos Parlamento nario veikla.

Teisinė informacija - Privatumo politika