Indekss 
 Iepriekšējais 
 Nākošais 
 Pilns teksts 
Protokols
Pirmdiena, 2015. gada 7. septembris - Strasbūra

4. Parlamenta sastāvs

Itālijas kompetentās iestādes ir paziņojušas, ka Giovanni Toti ir ievēlēts par Ligūrijas Reģionālās padomes priekšsēdētāju.

Tā kā saskaņā ar 7. panta 3. punktu 1976. gada 20. septembra Aktā par Eiropas Parlamenta deputātu ievēlēšanu tiešās vispārējās vēlēšanās šis amats nav savienojams ar Eiropas Parlamenta deputāta statusu, Parlaments, pamatojoties uz Parlamenta Reglamenta 4. panta 4. punktu, konstatēja, ka, sākot ar 2015. gada 10. jūliju, ir atbrīvojusies deputāta vieta.

°
° ° °

Austrijas kompetentās iestādes ir paziņojušas, ka Karoline Graswander-Hainz ir iecelta par Eiropas Parlamenta deputāti Jörg Leichtfried vietā, sākot ar 2015. gada 9. jūliju.

Itālijas kompetentās iestādes ir paziņojušas, ka Stefano Maullu ir iecelts par Eiropas Parlamenta deputātu Giovanni Toti vietā, sākot ar 2015. gada 13. jūliju.

Grieķijas kompetentās iestādes ir paziņojušas, ka Nikolaos Chountis ir iecelts par Eiropas Parlamenta deputātu Emmanouil Glezos vietā, sākot ar 2015. gada 20. jūliju.

Zviedrija kompetentās iestādes ir paziņojušas, ka Jasenko Selimovic ir iecelts par Eiropas Parlamenta deputātu Marit Paulsen vietā, sākot ar 2015. gada 30. septembri.

Nīderlandes kompetentās iestādes ir paziņojušas, ka Auke Zijlstra ir iecelts par Eiropas Parlamenta deputātu Hans Jansen vietā, sākot ar 2015. gada 1. septembri.

Saskaņā ar Reglamenta 3. panta 2. punktu, kamēr Karoline Graswander-Hainz, Stefano Maullu, Nikolaos Chountis, Jasenko Selimovic un Auke Zijlstra pilnvaras nav pārbaudītas vai kamēr nav pieņemts lēmums par domstarpībām, un ar noteikumu, ka viņi pirms tam ir parakstījuši rakstisku deklarāciju, ka neieņem nevienu ar Eiropas Parlamenta deputāta pienākumu pildīšanu nesavienojamu amatu, viņi darbojas Parlamentā un tā struktūrvienībās un uz viņiem attiecas visas ar šo darbību saistītās tiesības.

Juridisks paziņojums - Privātuma politika