Indekss 
 Iepriekšējais 
 Nākošais 
 Pilns teksts 
Procedūra : 2013/0433(COD)
Dokumenta lietošanas cikls sēdē
Dokumenta lietošanas cikls : A8-0216/2015

Iesniegtie teksti :

A8-0216/2015

Debates :

PV 08/09/2015 - 3
CRE 08/09/2015 - 3

Balsojumi :

PV 08/09/2015 - 5.5
Balsojumu skaidrojumi

Pieņemtie teksti :

P8_TA(2015)0285

Protokols
Otrdiena, 2015. gada 8. septembris - Strasbūra

3. Lauksaimniecības vajadzībām turētu un pavairotu dzīvnieku klonēšana ***I (debates)
Stenogramma

Ziņojums par priekšlikumu Eiropas Parlamenta un Padomes direktīvai par lauksaimniecības vajadzībām turētu un pavairotu liellopu, cūku, aitu, kazu un zirgu dzimtas dzīvnieku klonēšanu [2013/0433(COD)] - Vides, sabiedrības veselības un pārtikas nekaitīguma komiteja - Lauksaimniecības un lauku attīstības komiteja. Referentes: Giulia Moi un Renate Sommer (A8-0216/2015).

Renate Sommer un Giulia Moi iepazīstināja ar ziņojumu.

Uzstājās Vytenis Povilas Andriukaitis (Komisijas loceklis).

Uzstājās Jude Kirton-Darling (INTA komitejas atzinuma sagatavotāja), Pilar Ayuso PPE grupas vārdā, kas atbildēja arī uz zilās kartītes jautājumu, kuru uzdeva Bernd Lucke, Daciana Octavia Sârbu S&D grupas vārdā, James Nicholson ECR grupas vārdā, Ulrike Müller ALDE grupas vārdā, kas atbildēja arī uz zilās kartītes jautājumu, kuru uzdeva Maria Grapini, Anja Hazekamp GUE/NGL grupas vārdā, Bart Staes Verts/ALE grupas vārdā, kas atbildēja arī uz diviem zilās kartītes jautājumiem, kurus uzdeva Fredrick Federley un Gilles Lebreton, John Stuart Agnew EFDD grupas vārdā, Sylvie Goddyn ENF grupas vārdā, Zoltán Balczó, pie grupām nepiederošs deputāts, Peter Liese, Clara Eugenia Aguilera García, Janusz Wojciechowski, Fredrick Federley, kas atbildēja arī uz zilās kartītes jautājumu, kuru uzdeva Anja Hazekamp, Estefanía Torres Martínez, José Bové, Mireille D'Ornano, Lampros Fountoulis, Herbert Dorfmann, Damiano Zoffoli, Julie Girling, Jan Huitema, Kateřina Konečná, Martin Häusling, Philippe Loiseau, Georgios Epitideios, Giovanni La Via, Eric Andrieu, Bolesław G. Piecha, Frédérique Ries, Lidia Senra Rodríguez, Mairead McGuinness, Jean-Paul Denanot, Beata Gosiewska, Miguel Viegas, Daniel Buda, Christel Schaldemose, Jadwiga Wiśniewska, Annie Schreijer-Pierik un Paolo De Castro.

SĒDI VADA: Mairead McGUINNESS
Priekšsēdētāja vietniece

Uzstājās Mark Demesmaeker, Stanislav Polčák, Paul Brannen, Christofer Fjellner, Momchil Nekov, Franc Bogovič, Biljana Borzan un Tibor Szanyi.

Saskaņā ar brīvā mikrofona procedūru uzstājās Marijana Petir, Bas Belder, Ivan Jakovčić, Kostas Chrysogonos, Bronis Ropė un James Carver.

Uzstājās Vytenis Povilas Andriukaitis, Giulia Moi un Renate Sommer.

Debates tika slēgtas.

Balsojums: 8.9.2015. protokola 5.5. punkts.

Juridisks paziņojums - Privātuma politika