Indekss 
 Iepriekšējais 
 Nākošais 
 Pilns teksts 
Procedūra : 2015/2210(INI)
Dokumenta lietošanas cikls sēdē
Dokumenta lietošanas cikls : A8-0307/2015

Iesniegtie teksti :

A8-0307/2015

Debates :

PV 28/10/2015 - 14
CRE 28/10/2015 - 14

Balsojumi :

PV 29/10/2015 - 10.4
Balsojumu skaidrojumi

Pieņemtie teksti :


Protokols
Trešdiena, 2015. gada 28. oktobris - Strasbūra

14. Eiropas ekonomikas politikas koordinēšanas pusgads — 2015. gada prioritāšu īstenošana - Virzība uz Ekonomikas un monetārās savienības izveides pabeigšanu (debates)
CRE

Ziņojums par Eiropas ekonomikas politikas koordinēšanas pusgadu — 2015. gada prioritāšu īstenošana [2015/2210(INI)] - Ekonomikas un monetārā komiteja. Referents: Dariusz Rosati (A8-0307/2015).

Komisijas paziņojums: Virzība uz Ekonomikas un monetārās savienības izveides pabeigšanu (2015/2907(RSP)).

Dariusz Rosati iepazīstināja ar ziņojumu.

Uzstājās Nicolas Schmit (pašreizējais Padomes priekšsēdētājs).

Valdis Dombrovskis (Komisijas priekšsēdētāja vietnieks) sniedza paziņojumu.

Uzstājās Nils Torvalds (BUDG komitejas atzinuma sagatavotājs), Sergio Gutiérrez Prieto (EMPL komitejas atzinuma sagatavotājs), Ildikó Gáll-Pelcz (IMCO komitejas atzinuma sagatavotāja), Ernest Urtasun (FEMM komitejas atzinuma sagatavotājs), kas atbildēja arī uz zilās kartītes jautājumu, kuru uzdeva Tim Aker, Burkhard Balz PPE grupas vārdā, Elisa Ferreira S&D grupas vārdā, kas atbildēja arī uz zilās kartītes jautājumu, kuru uzdeva István Ujhelyi, un Stanisław Ożóg ECR grupas vārdā.

SĒDI VADA: Ryszard CZARNECKI
Priekšsēdētāja vietnieks

Uzstājās Antanas Guoga ALDE grupas vārdā, kas atbildēja arī uz zilās kartītes jautājumu, kuru uzdeva Tibor Szanyi, Marisa Matias GUE/NGL grupas vārdā, Sven Giegold Verts/ALE grupas vārdā, Marco Valli EFDD grupas vārdā, kas atbildēja arī uz zilās kartītes jautājumu, kuru uzdeva Tim Aker, Pervenche Berès par debašu norisi, Bernard Monot ENF grupas vārdā, Zoltán Balczó, Pablo Zalba Bidegain, Alfred Sant, Sander Loones, Dimitrios Papadimoulis, kas atbildēja arī uz zilās kartītes jautājumu, kuru uzdeva Peter van Dalen, Jean Lambert, Patrick O'Flynn, Gerolf Annemans, Sotirios Zarianopoulos, Theodor Dumitru Stolojan, Maria João Rodrigues, Notis Marias, Matt Carthy, David Coburn, David Casa, Pervenche Berès, kas atbildēja arī uz zilās kartītes jautājumu, kuru uzdeva Patrick O'Flynn, Ivan Jakovčić par zilās kartītes jautājumu procedūras īstenošanu, Peter van Dalen, kas atbildēja arī uz zilās kartītes jautājumu, kuru uzdeva Paul Tang, Miguel Viegas, Andreas Schwab, kas atbildēja arī uz zilās kartītes jautājumu, kuru uzdeva Paul Rübig, Paul Tang, kas atbildēja arī uz zilās kartītes jautājumu, kuru uzdeva Peter van Dalen, Miguel Urbán Crespo, kas atbildēja arī uz zilās kartītes jautājumu, kuru uzdeva Doru-Claudian Frunzulică, Othmar Karas, Evelyn Regner, Tom Vandenkendelaere, Roberto Gualtieri, Verónica Lope Fontagné, Siegfried Mureşan, Alojz Peterle un Krišjānis Kariņš.

Saskaņā ar brīvā mikrofona procedūru uzstājās Ivana Maletić, Doru-Claudian Frunzulică, Ivan Jakovčić, Barbara Kappel, Seán Kelly un Sofia Ribeiro.

Uzstājās Valdis Dombrovskis, Nicolas Schmit un Dariusz Rosati.

Debates tika slēgtas.

Balsojums: 29.10.2015. protokola 10.4. punkts.

Juridisks paziņojums - Privātuma politika