Märksõnaregister 
 Eelnev 
 Järgnev 
 Terviktekst 
Protokoll
Kolmapäev, 25. november 2015 - Strasbourg

17. Parlamendi koosseis

Hispaania pädevad ametiasutused on teatanud Pablo Iglesiase asemel Xabier Benito Ziluaga ametisse nimetamisest, kes hakkab täitma parlamendiliikme ülesandeid alates 25. novembrist 2015.

Hispaania pädevad ametiasutused on teatanud Fernando Maura Barandiaráni asemel María Teresa Giménez Barbati ametisse nimetamisest, kes hakkab täitma parlamendiliikme ülesandeid alates 25. novembrist 2015.

Euroopa Parlament võttis Xabier Benito Ziluaga ja María Teresa Giménez Barbati 25. novembrist 2015 jõustuva valimise teadmiseks vastavalt Euroopa Parlamendi liikmete valimist otsestel ja üldistel valimistel käsitleva 20. septembri 1976. aasta akti artiklile13 ja kodukorra artikli 4 lõikele 1.

Kuna nende mandaadi kehtivust ei ole kontrollitud ja ei ole vastu võetud otsust mandaadi võimaliku vaidlustamise kohta, osalevad Xabier Benito Ziluaga ja María Teresa Giménez Barbat vastavalt kodukorra artikli 3 lõikele 2 täieõiguslikult parlamendi ja selle organite töös, tingimusel et nad on eelnevalt esitanud deklaratsiooni, milles nad kinnitavad, et ei täida ülesandeid, mis ei ole ühitatavad Euroopa Parlamendi liikme ametiga.

Õigusteave - Privaatsuspoliitika