Rodyklė 
 Ankstesnis 
 Kitas 
 Visas tekstas 
Protokolas
Trečiadienis, 2015 m. lapkričio 25 d. - Strasbūras

17. Parlamento sudėtis

Ispanijos kompetentingos valdžios institucijos pranešė apie Xabier Benito Ziluaga, kuris pakeis Pablo Iglesias, išrinkimą Parlamento nariu nuo 2015 m. lapkričio 25 d.

Ispanijos kompetentingos valdžios institucijos pranešė apie María Teresa Giménez Barbat, kuri pakeis Fernando Maura Barandiarán, išrinkimą Parlamento nare nuo 2015 m. lapkričio 25 d.

Remdamasis 1976 m. rugsėjo 20 d. Akto dėl Europos Parlamento narių rinkimų remiantis tiesiogine visuotine rinkimų teise 13 straipsniu ir Darbo tvarkos taisyklių 4 straipsnio 1 dalimi, Parlamentas pažymėjo, kad Xabier Benito Ziluaga ir María Teresa Giménez Barbat nuo 2015 m. lapkričio 25 d. išrinkti Parlamento nariais.

Remiantis Darbo tvarkos taisyklių 3 straipsnio 2 dalies nuostatomis, kol Xabier Benito Ziluaga ir María Teresa Giménez Barbat įgaliojimai nebus patikrinti ir nebus priimtas sprendimas dėl ginčų, jie eis savo pareigas Parlamente ir jo organuose ir galės naudotis visomis su tuo susijusiomis teisėmis, jei prieš tai pateikė rašytinę deklaraciją, kad neužima pareigų, nesuderinamų su Europos Parlamento nario veikla.

Teisinė informacija - Privatumo politika