Indekss 
 Iepriekšējais 
 Nākošais 
 Pilns teksts 
Protokols
Trešdiena, 2015. gada 25. novembris - Strasbūra

17. Parlamenta sastāvs

Spānijas kompetentās iestādes ir paziņojušas, ka Xabier Benito Ziluaga ir iecelts par Eiropas Parlamenta deputātu Pablo Iglesias vietā, sākot ar 2015. gada 25. novembri.

Spānijas kompetentās iestādes ir paziņojušas, ka María Teresa Giménez Barbat ir iecelta par Eiropas Parlamenta deputāti Fernando Maura Barandiarán vietā, sākot ar 2015. gada 25. novembri.

Saskaņā ar 13. pantu 1976. gada 20. septembra Aktā par Eiropas Parlamenta deputātu ievēlēšanu tiešās vispārējās vēlēšanās un Reglamenta 4. panta 1. punktu Parlaments pieņēma zināšanai, ka Xabier Benito Ziluaga un María Teresa Giménez Barbat ir iecelti par Eiropas Parlamenta deputātiem, sākot ar 2015. gada 25. novembri.

Saskaņā ar Reglamenta 3. panta 2. punktu, kamēr Xabier Benito Ziluaga un María Teresa Giménez Barbat pilnvaras nav pārbaudītas vai kamēr nav pieņemts lēmums par domstarpībām, un ar noteikumu, ka viņi pirms tam ir parakstījuši rakstisku deklarāciju, ka neieņem nevienu ar Eiropas Parlamenta deputāta pienākumu pildīšanu nesavienojamu amatu, viņi darbojas Parlamentā un tā struktūrvienībās un uz viņiem attiecas visas ar šo darbību saistītās tiesības.

Juridisks paziņojums - Privātuma politika