Indekss 
 Iepriekšējais 
 Nākošais 
 Pilns teksts 
Procedūra : 2015/2108(INI)
Dokumenta lietošanas cikls sēdē
Dokumentu lietošanas cikli :

Iesniegtie teksti :

A8-0330/2015

Debates :

PV 14/12/2015 - 12
CRE 14/12/2015 - 12

Balsojumi :

PV 15/12/2015 - 4.22
Balsojumu skaidrojumi

Pieņemtie teksti :

P8_TA(2015)0445

Protokols
Pirmdiena, 2015. gada 14. decembris - Strasbūra

12. Virzība uz Eiropas enerģētikas savienību - Eiropas elektrotīkla sagatavošana 2020. gadam (debates)
CRE

Ziņojums par virzību uz Eiropas enerģētikas savienību [2015/2113(INI)] - Rūpniecības, pētniecības un enerģētikas komiteja. Referents: Marek Józef Gróbarczyk (A8-0341/2015).

Ziņojums par elektrotīklu starpsavienojumu 10 % mērķrādītāja sasniegšanu — Eiropas elektrotīkla sagatavošanu 2020. gadam [2015/2108(INI)] - Rūpniecības, pētniecības un enerģētikas komiteja. Referents: Peter Eriksson (A8-0330/2015).

Evžen Tošenovský (aizstājot referentu) iepazīstināja ar ziņojumu.

SĒDI VADA: Ioan Mircea PAŞCU
Priekšsēdētāja vietnieks

Peter Eriksson iepazīstināja ar ziņojumu.

Uzstājās Miguel Arias Cañete (Komisijas loceklis).

Uzstājās Ana Gomes (AFET komitejas atzinuma sagatavotāja), Henna Virkkunen (TRAN komitejas atzinuma sagatavotāja), András Gyürk PPE grupas vārdā, Flavio Zanonato S&D grupas vārdā, Ian Duncan ECR grupas vārdā, kas atbildēja arī uz zilās kartītes jautājumu, kuru uzdeva Jude Kirton-Darling, Morten Helveg Petersen ALDE grupas vārdā, kas atbildēja arī uz diviem zilās kartītes jautājumiem, kurus uzdeva Maria Grapini un Tibor Szanyi, Neoklis Sylikiotis GUE/NGL grupas vārdā, kas atbildēja arī uz zilās kartītes jautājumu, kuru uzdeva Barbara Kappel, Claude Turmes Verts/ALE grupas vārdā, kas atbildēja arī uz zilās kartītes jautājumu, kuru uzdeva Zoltán Balczó, Dario Tamburrano EFDD grupas vārdā, kas atbildēja arī uz zilās kartītes jautājumu, kuru uzdeva Ivan Jakovčić, Barbara Kappel ENF grupas vārdā, Béla Kovács, pie grupām nepiederošs deputāts, Bendt Bendtsen, kas atbildēja arī uz zilās kartītes jautājumu, kuru uzdeva Milan Zver, Soledad Cabezón Ruiz, kas atbildēja arī uz zilās kartītes jautājumu, kuru uzdeva Peter Eriksson, Hans-Olaf Henkel, Pavel Telička, Cornelia Ernst, David Coburn, kas atbildēja arī uz zilās kartītes jautājumu, kuru uzdeva Claude Turmes, Jean-Luc Schaffhauser, Janusz Korwin-Mikke, kas atbildēja arī uz zilās kartītes jautājumu, kuru uzdeva Peter Eriksson, Françoise Grossetête, Dan Nica, Anneleen Van Bossuyt, Nils Torvalds, Auke Zijlstra, Jerzy Buzek, Miroslav Poche un Jadwiga Wiśniewska.

SĒDI VADA: Ryszard CZARNECKI
Priekšsēdētāja vietnieks

Uzstājās Pilar del Castillo Vera, kas atbildēja arī uz zilās kartītes jautājumu, kuru uzdeva Peter Eriksson, Jeppe Kofod, kas atbildēja arī uz zilās kartītes jautājumu, kuru uzdeva Jadwiga Wiśniewska, Marian-Jean Marinescu, Theresa Griffin, Lefteris Christoforou, Csaba Molnár, Maria Spyraki, kas atbildēja arī uz zilās kartītes jautājumu, kuru uzdeva Jadwiga Wiśniewska, Adam Gierek, Lara Comi, Martina Werner un Krišjānis Kariņš.

Saskaņā ar brīvā mikrofona procedūru uzstājās Franc Bogovič, Nicola Caputo, Notis Marias, Izaskun Bilbao Barandica, Davor Škrlec, Eleftherios Synadinos, Brian Hayes, José Blanco López, Ruža Tomašić, Gesine Meissner, Claudia Tapardel un Julie Ward.

Uzstājās Miguel Arias Cañete, Evžen Tošenovský un Peter Eriksson.

Debates tika slēgtas.

Balsojums: 15.12.2015. protokola 4.21. punkts un 15.12.2015. protokola 4.22. punkts.

Juridisks paziņojums - Privātuma politika