Indekss 
 Iepriekšējais 
 Nākošais 
 Pilns teksts 
Protokols
Trešdiena, 2016. gada 3. februāris - Strasbūra

16. Stāvoklis Venecuēlā (debates)
CRE

Komisijas priekšsēdētāja vietnieces / Savienības augstās pārstāves ārlietās un drošības politikas jautājumos paziņojums: Stāvoklis Venecuēlā (2016/2538(RSP)).

Sēdes vadītājs Parlamenta vārdā sveica Saharova 2015. gada balvai izvirzīto Mitsy Capriles de Ledezma un viņu pavadošo delegāciju no Venecuēlas, kas sekoja līdzi debatēm par stāvokli Venecuēlā no oficiālajiem viesiem paredzētā balkona.

Bert Koenders (pašreizējais Padomes priekšsēdētājs) sniedza paziņojumu Komisijas priekšsēdētāja vietnieces/ Savienības augstās pārstāves ārlietās un drošības politikas jautājumos vārdā.

Uzstājās Esteban González Pons PPE grupas vārdā, kas atbildēja arī uz zilās kartītes jautājumu, kuru uzdeva Maria Lidia Senra Rodríguez, Ramón Jáuregui Atondo S&D grupas vārdā, José Inácio Faria ALDE grupas vārdā un Javier Couso Permuy GUE/NGL grupas vārdā.

SĒDI VADA: Anneli JÄÄTTEENMÄKI
Priekšsēdētāja vietniece

Uzstājās Esteban González Pons, uzdodot zilās kartītes jautājumu Javier Couso Permuy, kas uz to atbildēja, un kas atteicās atbildēt uz zilās kartītes jautājumu, kuru vēlējās uzdot José Inácio Faria, Jordi Sebastià Verts/ALE grupas vārdā, Ignazio Corrao EFDD grupas vārdā, Edouard Ferrand ENF grupas vārdā, Elmar Brok, Francisco Assis, Dita Charanzová, Luis de Grandes Pascual, Elena Valenciano, Beatriz Becerra Basterrechea, Davor Ivo Stier, Carlos Zorrinho, Francisco José Millán Mon un Tunne Kelam.

Saskaņā ar brīvā mikrofona procedūru uzstājās Jiří Pospíšil, Notis Marias, Ivan Jakovčić, Carlos Iturgaiz un Teresa Jiménez-Becerril Barrio.

Uzstājās Bert Koenders.

Debates tika slēgtas.

Juridisks paziņojums - Privātuma politika