Rodyklė 
 Ankstesnis 
 Kitas 
 Visas tekstas 
Protokolas
Trečiadienis, 2016 m. birželio 8 d. - Strasbūras

3. Asignavimų perkėlimas

Pagal Finansinio reglamento 27 straipsnio 3 dalį Biudžeto komitetas nusprendė patvirtinti Europos Komisijos asignavimų perkėlimus Nr. DEC 06/2016 ir Nr. DEC 07/2016.

Atsižvelgdamas į Finansinio reglamento 203 straipsnio 5 ir 7 dalių nuostatas, Biudžeto komitetas nepriėmė sprendimo, kuris prieštarautų planui sudaryti pastatų „Black Pearl“ ir „Merode“ 15 metų uzufrukto sutartį, kad būtų galima jais naudotis.

Atsižvelgdamas į Finansinio reglamento 203 straipsnio 5 dalies nuostatas, Biudžeto komitetas nepriėmė sprendimo, kuris prieštarautų planui statyti naują laboratorijos pastatą („Wing M“) Transuraninių elementų instituto Jungtiniame tyrimų centre, Karlsrūhėje, Vokietijoje.

Atsižvelgdamas į Finansinio reglamento 203 straipsnio 5 dalies ir į Komisijos deleguotojo reglamento (ES) Nr. 1271/2013 88 straipsnio 2 dalies nuostatas, Biudžeto komitetas nepriėmė sprendimo, kuris prieštarautų planui, susijusiam su nuolatinėmis Europos ligų prevencijos ir kontrolės centro būstinės patalpomis Stokholme.

Teisinis pranešimas - Privatumo politika