Seznam 
 Předchozí 
 Další 
 Úplné znění 
Zápis
Pondělí, 21. listopadu 2016 - Štrasburk

3. Složení Parlamentu

Příslušné chorvatské orgány oznámily, že Ivica Tolić a Željana Zovko, kterými jsou nahrazeni Andrej Plenković a Davor Ivo Stier, byli zvoleni poslanci Evropského parlamentu s platností od 24. října 2016.

Parlament vzal tuto skutečnost na vědomí.

Dokud nejsou ověřeny jejich pověřovací listiny nebo není rozhodnuto o jakémkoli sporu podle čl. 3 odst. 2 jednacího řádu, zasedají Ivica Tolić a Željana Zovko v Parlamentu a jeho orgánech a požívají všech práv, která jsou s tím spojena, pod podmínkou, že předtím učinili prohlášení, že nezastávají funkci neslučitelnou s výkonem mandátu poslance Evropského parlamentu.

°
° ° °

Příslušné německé orgány oznámily, že Tiemo Wölken, kterým je nahrazen Matthias Groote, byl zvolen poslancem Evropského parlamentu.

Parlament vzal tuto skutečnost na vědomí s platností od 14. listopadu 2016.

Dokud nejsou ověřeny jeho pověřovací listiny nebo není rozhodnuto o jakémkoli sporu podle čl. 3 odst. 2 jednacího řádu, zasedá Tiemo Wölken v Parlamentu a jeho orgánech a požívá všech práv, která jsou s tím spojena, pod podmínkou, že předtím učinil prohlášení, že nezastává funkci neslučitelnou s výkonem mandátu poslance Evropského parlamentu.

Právní upozornění - Ochrana soukromí