Rodyklė 
 Ankstesnis 
 Kitas 
 Visas tekstas 
Protokolas
Pirmadienis, 2016 m. lapkričio 21 d. - Strasbūras

3. Parlamento sudėtis

Kroatijos kompetentingos valdžios institucijos pranešė apie Ivica Tolić ir Željana Zovko, kurie pakeis Andrej Plenković ir Davor Ivo Stier, išrinkimą Parlamento nariais nuo 2016 m. spalio 24 d.

Parlamentas atkreipė dėmesį tai, kad jie buvo išrinkti.

Remiantis Darbo tvarkos taisyklių 3 straipsnio 2 dalies nuostatomis, kol Ivica Tolić ir Željana Zovko įgaliojimai nebus patikrinti ir nebus priimtas sprendimas dėl galimo užginčijimo, jie eis savo pareigas Parlamente ir jo organuose ir galės naudotis visomis su tuo susijusiomis teisėmis, jei prieš tai pateikė rašytinę deklaraciją, kad neužima pareigų, nesuderinamų su Europos Parlamento nario veikla.

°
° ° °

Vokeitijos kompetentingos valdžios institucijos pranešė apie Tiemo Wölken, kuris pakeis Matthias Groote, išrinkimą Parlamento nariu.

Parlamentas atsižvelgė į tai, šis pasikeitimas įsigalioja nuo 2016 m. lapkričio 14 d..

Remiantis Darbo tvarkos taisyklių 3 straipsnio 2 dalies nuostatomis, kol Tiemo Wölken įgaliojimai nebus patikrinti ir nebus priimtas sprendimas dėl ginčų, jis eis savo pareigas Parlamente ir jo organuose ir galės naudotis visomis su tuo susijusiomis teisėmis, jei prieš tai pateikė rašytinę deklaraciją, kad neužima pareigų, nesuderinamų su Europos Parlamento nario veikla.

Teisinė informacija - Privatumo politika