Indekss 
 Iepriekšējais 
 Nākošais 
 Pilns teksts 
Protokols
Pirmdiena, 2016. gada 21. novembris - Strasbūra

3. Parlamenta sastāvs

Horvātijas kompetentās iestādes ir paziņojušas, ka Ivica Tolić un Željana Zovko ir iecelti par Eiropas Parlamenta deputātiem Andrej Plenković un Davor Ivo Stier vietā, sākot ar 2016. gada 24. oktobri.

Parlaments pieņēma zināšanai viņu iecelšanu.

Saskaņā ar Reglamenta 3. panta 2. punktu, kamēr Ivica Tolić un Željana Zovko pilnvaras nav pārbaudītas vai kamēr nav pieņemts lēmums par domstarpībām, un ar noteikumu, ka viņi pirms tam ir parakstījuši rakstisku deklarāciju, ka neieņem nevienu ar Eiropas Parlamenta deputāta pienākumu pildīšanu nesavienojamu amatu, viņi darbojas Parlamentā un tā struktūrvienībās un uz viņiem attiecas visas ar šo darbību saistītās tiesības.

°
° ° °

Vācijas kompetentās iestādes ir paziņojušas, ka Tiemo Wölken ir iecelts par Eiropas Parlamenta deputātu Matthias Groote vietā.

Parlaments pieņēma zināšanai, ka deputāts ir stājies amatā, sākot ar 2016. gada 14. novembri.

Saskaņā ar Reglamenta 3. panta 2. punktu, kamēr Tiemo Wölken pilnvaras nav pārbaudītas vai kamēr nav pieņemts lēmums par domstarpībām, un ar noteikumu, ka viņš pirms tam ir parakstījis rakstisku deklarāciju, ka neieņem nevienu ar Eiropas Parlamenta deputāta pienākumu pildīšanu nesavienojamu amatu, viņš darbojas Parlamentā un tā struktūrvienībās un uz viņu attiecas visas ar šo darbību saistītās tiesības.

Juridisks paziņojums - Privātuma politika