Indekss 
 Iepriekšējais 
 Nākošais 
 Pilns teksts 
Protokols
Ceturtdiena, 2017. gada 16. marts - Strasbūra

SĒDI VADA: Ioan Mircea PAŞCU
Priekšsēdētāja vietnieks

5. Sēdes vadītāja paziņojums
CRE

Uzstājās António Marinho e Pinto, pieminot, ka aprit 39 gadi, kopš grupējums “Sarkanās brigādes” nolaupīja Itālijas politiķi Aldo Moro, kurš pēc tam 1978. gada 9. maijā tika noslepkavots, un Olaf Stuger, komentējot Turcijas ārlietu ministra izteikumus par parlamenta vēlēšanu rezultātiem Nīderlandē (sēdes vadītājs to pieņēma zināšanai).

°
° ° °

Sēdes vadītājs paziņoja, ka Priekšsēdētāju konference ir apstiprinājusi Izmeklēšanas komitejas, kuras uzdevums ir pārbaudīt apgalvojumus par iespējamiem pārkāpumiem un administratīvām kļūmēm Savienības tiesību aktu piemērošanā attiecībā uz nelikumīgi iegūtu līdzekļu legalizāciju, nodokļu apiešanu un izvairīšanos no nodokļu maksāšanas, pieprasījumu pagarināt tās pilnvaru termiņu par trim mēnešiem.

Termiņa pagarinājums ir vajadzīgs, lai minētā komiteja varētu pilnībā un precīzi īstenot tai uzticētās pilnvaras, ko Parlaments pieņēma 2016. gada 8. jūnijā, ņemot vērā to, ka vēl jāizskata daudz dokumentu, jāizstrādā prasītās analīzes un jāuzklausa dažādas iesaistītās personas.

Parlaments piekrita termiņa pagarināšanai.

Juridisks paziņojums - Privātuma politika