Indeks 
 Poprzedni 
 Następny 
 Pełny tekst 
Protokół
Wtorek, 16 maja 2017 r. - Strasburg

PRZEWODNICTWO: Bogusław LIBERADZKI
Wiceprzewodniczący

6. Głosowanie
CRE

Szczegóły głosowania (poprawki, głosowania odrębne, podzielone itp.) zawarte są w załączniku Wyniki głosowania”, załączonym do protokołu.

Wyniki głosowań imiennych załączone do protokołu są dostępne wyłącznie w wersji elektronicznej na stronach Europarl.

°
° ° °

Głos zabrali::

- Sophia in 't Veld, która zwróciła się o to, by Parlament i Federica Mogherini (wiceprzewodnicząca Komisji / wysoka przedstawiciel Unii Europejskiej do spraw zagranicznych i polityki bezpieczeństwa) zaapelowali do Organizacji Narodów Zjednoczonych o dalsze zapewnianie pełnej ochrony dr. Denisowi Mukwege, laureatowi Nagrody im. Sacharowa w 2014 r. (Przewodniczący przyjął to do wiadomości), i

- Ana Gomes, która zwróciła się o to, by Parlament zainterweniował u władz Meksyku w celu postawienia przed wymiarem sprawiedliwości sprawców zabójstwa dziennikarza Javiera Valdeza Cardenasa, który został zamordowany poprzedniego dnia (Przewodniczący przyjął to do wiadomości).

°
° ° °


6.1. Protokół do Umowy ramowej o partnerstwie i współpracy między UE a Mongolią (przystąpienie Chorwacji) (art. 150 Regulaminu) *** (głosowanie)

6.2. Układ o stabilizacji i stowarzyszeniu między UE a Bośnią i Hercegowiną (przystąpienie Chorwacji) (art. 150 Regulaminu) *** (głosowanie)

6.3. Umowa między UE a Norwegią w sprawie przepisów dodatkowych dotyczących instrumentu wsparcia finansowego w zakresie granic zewnętrznych i wiz (art. 150 Regulaminu) *** (głosowanie)

6.4. Przystąpienie UE do Międzynarodowego Komitetu Doradczego ds. Bawełny (ICAC) (art. 150 Regulaminu) *** (głosowanie)

6.5. Plan działania UE na rzecz administracji elektronicznej na lata 2016–2020 (głosowanie)

6.6. Sprawozdanie roczne za rok 2015 dotyczące ochrony interesów finansowych UE – zwalczanie nadużyć finansowych (głosowanie)

6.7. Efektywne gospodarowanie zasobami: ograniczenie marnotrawienia i zwiększenie bezpieczeństwa żywności (głosowanie)

6.8. Ocena zewnętrznych aspektów wyników i zarządzania w zakresie ceł jako narzędzie służące ułatwieniu handlu i zwalczaniu nielegalnego handlu (głosowanie)
Informacja prawna - Polityka ochrony prywatności