Indekss 
 Iepriekšējais 
 Nākošais 
 Pilns teksts 
Protokols
Trešdiena, 2017. gada 14. jūnijs - Strasbūra

16. Turpmāki pasākumi saistībā ar "Panamas dokumentiem" un tiesiskums Maltā (debates)
Stenogramma

Padomes un Komisijas paziņojumi: Turpmāki pasākumi saistībā ar "Panamas dokumentiem" un tiesiskums Maltā (2017/2694(RSP)).

SĒDI VADA: Antonio TAJANI
Priekšsēdētājs

Helena Dalli (pašreizējā Padomes priekšsēdētāja), Joseph Muscat (Maltas premjerministrs) un Pierre Moscovici (Komisijas loceklis) sniedza paziņojumus.

Uzstājās Manfred Weber PPE grupas vārdā, Jeppe Kofod S&D grupas vārdā, Bernd Lucke ECR grupas vārdā, Petr Ježek ALDE grupas vārdā, Fabio De Masi GUE/NGL grupas vārdā, Sven Giegold Verts/ALE grupas vārdā, David Coburn EFDD grupas vārdā, Barbara Kappel ENF grupas vārdā un Lampros Fountoulis, pie grupām nepiederošs deputāts.

SĒDI VADA: Ramón Luis VALCÁRCEL SISO
Priekšsēdētāja vietnieks

Uzstājās David Casa, Alfred Sant, kas atbildēja arī uz zilās kartītes jautājumu, kuru uzdeva Csaba Sógor, Pirkko Ruohonen-Lerner, Michael Theurer, kas atbildēja arī uz zilās kartītes jautājumu, kuru uzdeva Alexander Graf Lambsdorff, Eva Joly, Mario Borghezio, Steven Woolfe, Werner Langen, kas atbildēja arī uz zilās kartītes jautājumu, kuru uzdeva Nuno Melo, Miriam Dalli, Monica Macovei, Nils Torvalds, Gilles Lebreton, Dariusz Rosati, Ramón Jáuregui Atondo, Angel Dzhambazki, Roberta Metsola, Marlene Mizzi, Markus Ferber, kas atbildēja arī uz zilās kartītes jautājumu, kuru uzdeva Tibor Szanyi, Paul Tang un Paulo Rangel.

Saskaņā ar brīvā mikrofona procedūru uzstājās Nuno Melo, Ana Gomes, Takis Hadjigeorgiou, Romana Tomc, Juan Fernando López Aguilar, Tibor Szanyi un Doru-Claudian Frunzulică.

Uzstājās Pierre Moscovici, Joseph Muscat un Helena Dalli.

Debates tika slēgtas.

Juridisks paziņojums - Privātuma politika