Indekss 
 Iepriekšējais 
 Nākošais 
 Pilns teksts 
Protokols
Pirmdiena, 2017. gada 13. novembris - Strasbūra

5. Parlamenta sastāvs

Nīderlandes kompetentās iestādes ir paziņojušas, ka Cora van Nieuwenhuizen ir iecelta par valdības locekli, sākot ar 2017. gada 26. oktobri.

Igaunijas kompetentās iestādes ir paziņojušas par Marju Lauristin deputāta pilnvaru beigšanos, sākot ar 2017. gada 6. novembri, saistībā ar viņas ievēlēšanu Tartu (Igaunija) pilsētas domē.

Elisabeth Köstinger ir ievēlēta par Austrijas parlamenta deputāti, sākot ar 2017. gada 9. novembri.

Parlaments pieņēma zināšanai to, ka saskaņā ar 7. panta 1., 2. un 3. punktu Aktā par Eiropas Parlamenta deputātu ievēlēšanu tiešās vispārējās vēlēšanās šie pienākumi nav savienojami ar Eiropas Parlamenta deputāta amatu, un paziņoja, ka minēto deputātu vietas ir atbrīvojušās, sākot ar attiecīgi 2017. gada 26. oktobri, 6. novembri un 9. novembri, un par to informēja attiecīgās dalībvalstu iestādes.

°
° ° °

Jutta Steinruck ir paziņojusi par atteikšanos no Eiropas Parlamenta deputāta mandāta, sākot ar 2018. gada 1. janvāri.

Saskaņā ar Reglamenta 4. panta 1. un 2. punktu Parlaments paziņoja, ka, sākot ar 2018. gada 1. janvāri, ir atbrīvojusies Jutta Steinruck deputāta vieta, un par to informēja attiecīgās dalībvalsts iestādes.

°
° ° °

Igaunijas un Austrijas kompetentās iestādes ir paziņojušas, ka Ivari Padar un Thomas Waitz ir ievēlēti par Eiropas Parlamenta deputātiem attiecīgi Marju Lauristin un Ulrike Lunacek vietā, sākot ar 2017. gada 6. novembri un 2017. gada 10. novembri.

Parlaments pieņēma zināšanai viņu ievēlēšanu.

Saskaņā ar Reglamenta 3. panta 2. punktu, kamēr Ivari Padar un Thomas Waitz pilnvaras nav pārbaudītas vai kamēr nav pieņemts lēmums par domstarpībām, un ar noteikumu, ka viņi pirms tam ir parakstījuši rakstisku deklarāciju, ka neieņem nevienu ar Eiropas Parlamenta deputāta pienākumu pildīšanu nesavienojamu amatu, viņi darbojas Parlamentā un tā struktūrvienībās un uz viņiem attiecas visas ar šo darbību saistītās tiesības.

Juridisks paziņojums - Privātuma politika