Prethodno 
 Sljedeće 
PVTACRE
Zapisnik
Srijeda, 15. studenog 2017. - Strasbourg
 1.Otvaranje dnevne sjednice
 2.Pregovori prije prvog čitanja u Parlamentu (odobrenje) (članak 69.c Poslovnika)
 3.Rasprave o slučajevima kršenja ljudskih prava, demokratskih načela i vladavine prava (objava podnesenih prijedloga rezolucija)
 4.Delegirani akti (članak 105. stavak 6. Poslovnika)
 5.Podnošenje dokumenata
 6.Prijenos odobrenih sredstava
 7.Stanje vladavine prava i demokracije u Poljskoj (rasprava)
 8.Plan za zimu za tražitelje azila (rasprava)
 9.Svečana dnevna sjednica - Slovačka
 10.Dobrodošlica
 11.Sastav Parlamenta
 12.Sastav odbora
 13.Glasovanje
  13.1.Izbor potpredsjednika Europskog parlamenta (umjesto Ildikó Gáll-Pelcz)
  13.2.Izbor potpredsjednika Europskog parlamenta (umjesto Alexandera Grafa Lambsdorffa)
  13.3.Razdoblje za donošenje delegiranih akata ***I (članak 150. Poslovnika) (glasovanje)
  13.4.Imenovanje člana Revizorskog suda - Karel Pinxten (članak 150. Poslovnika) (glasovanje)
  13.5.Imenovanje člana Revizorskog suda - Pietro Russo (članak 150. Poslovnika) (glasovanje)
  13.6.Imenovanje člana Revizorskog suda - Hannu Takkula (članak 150. Poslovnika) (glasovanje)
  13.7.Imenovanje člana Revizorskog suda - Baudilio Tomé Muguruza (članak 150. Poslovnika) (glasovanje)
  13.8.Imenovanje članice Revizorskog suda - Bettina Jakobsen (članak 150. Poslovnika) (glasovanje)
  13.9.Imenovanje člana Revizorskog suda - João Alexandre Tavares Gonçalves de Figueiredo (članak 150. Poslovnika) (glasovanje)
  13.10.Imenovanje članice Revizorskog suda - Iliana Ivanova (članak 150. Poslovnika) (glasovanje)
  13.11.Zaštita od dampinškog i subvencioniranog uvoza iz zemalja koje nisu članice Europske unije***I (glasovanje)
  13.12.Vladavina prava na Malti (glasovanje)
  13.13.Multilateralni pregovori uoči 11. ministarske konferencije WTO-a (glasovanje)
  13.14.Istočno partnerstvo: sastanak na vrhu u studenom 2017. (glasovanje)
  13.15.Akcijski plan za prirodu, ljude i gospodarstvo (glasovanje)
  13.16.Stanje vladavine prava i demokracije u Poljskoj (glasovanje)
 14.Obrazloženja glasovanja
 15.Izmjene danih glasova i namjere glasača
 16.Nastavak dnevne sjednice
 17.Usvajanje zapisnika s prethodne dnevne sjednice
 18.Ostavština totalitarne boljševičke revolucije iz 1917. (tematska rasprava)
 19.Odluka donesena o drugom paketu za mobilnost (rasprava)
 20.Djelovanje Europskog ombudsmana tijekom 2016. godine (rasprava)
 21.Sastav Parlamenta
 22.Sastav odbora
 23.Pregled aktivnosti u području okoliša (EIR) (rasprava)
 24.Borba protiv nejednakosti kao sredstvo za poticanje otvaranja radnih mjesta i rasta (rasprava)
 25.Ruska zabrana – Sektor voća i povrća EU-a (rasprava)
 26.Dnevni red sljedeće dnevne sjednice
 27.Zatvaranje dnevne sjednice
 Popis nazočnih
 Prilog 1. - Izbor potpredsjednika Europskog parlamenta (umjesto Ildikó Gáll-Pelcz)
 Prilog 2. - Izbor potpredsjednika Europskog parlamenta (umjesto Alexandera Grafa Lambsdorffa)
 Prilog 3. - Imenovanje člana Revizorskog suda - Karel Pinxten
 Prilog 4. - Imenovanje člana Revizorskog suda - Pietro Russo
 Prilog 5. - Imenovanje člana Revizorskog suda - Hannu Takkula
 Prilog 6. - Imenovanje člana Revizorskog suda - Baudilio Tomé Muguruza
 Prilog 7. - Imenovanje članice Revizorskog suda - Bettina Jakobsen
 Prilog 8. - Imenovanje člana Revizorskog suda - João Alexandre Tavares Gonçalves de Figueiredo
 Prilog 9. - Imenovanje članice Revizorskog suda - Iliana Ivanova
Zapisnik (276 kb) Popis nazočnih (63 kb) Rezultati glasovanja (109 kb) Poimenična glasovanja (1528 kb) Prilog 1 (7 kb) Prilog 2 (7 kb) 
 
            Prilog 3 (7 kb) Prilog 4 (7 kb) Prilog 5 (7 kb) Prilog 6 (7 kb) Prilog 7 (7 kb) Prilog 8 (7 kb) 
 
            Prilog 9 (7 kb) 
 
Zapisnik (101 kb) Popis nazočnih (11 kb) Rezultati glasovanja (38 kb) Poimenična glasovanja (100 kb)    
 
Zapisnik (409 kb) Popis nazočnih (63 kb) Rezultati glasovanja (562 kb) Poimenična glasovanja (1522 kb)    
Pravna obavijest - Politika zaštite privatnosti