Rodyklė 
 Ankstesnis 
 Kitas 
 Visas tekstas 
Protokolas
Pirmadienis, 2018 m. vasario 5 d. - Strasbūras

6. Parlamento sudėtis

Mirus Edouard Ferrand, Parlamentas, vadovaudamasis Darbo tvarkos taisyklių 4 straipsnio 1 dalimi, konstatavo, kad nuo 2018 m. vasario 2 d. yra laisva Parlamento nario vieta, ir apie tai informavo atitinkamą valstybę narę.

°
° ° °

Tatjana Ždanoka raštu pranešė apie savo atsistatydinimą iš Europos Parlamento nares pareigų nuo 2018 m. kovo 5 d.

Pagal DTT 4 straipsnio 1 ir 2 dalis Parlamentas konstatavo, kad jos vieta laisva ir apie tai informavo atitinkamą nacionalinę instituciją.

°
° ° °

Viorica Dăncilă buvo paskirta Rumunijos ministre pirmininke nuo 2018 m. sausio 29 d.

Parlamentas į tai atsižvelgė ir pagal 1976 m. rugsėjo 20 d. Akto dėl Europos Parlamento narių rinkimų remiantis tiesiogine visuotine rinkimų teise 7 straipsnio 1 dalį konstatavo, kad jos vieta laisva nuo 2018 m. sausio 29 d.

Rumunijos kompetentingos valdžios institucijos pranešė apie Gabriela Zoană, kuri pakeis Viorica Dăncilă, išrinkimą Parlamento nare nuo 2018 m. sausio 30 d.

Parlamentas atsižvelgė į jos išrinkimą.

Remiantis Darbo tvarkos taisyklių 3 straipsnio 2 dalies nuostatomis, kol Gabriela Zoană įgaliojimai nebus patikrinti ir nebus priimtas sprendimas dėl ginčų, ji eis savo pareigas Parlamente ir jo organuose ir galės naudotis visomis su tuo susijusiomis teisėmis, jei prieš tai pateikė rašytinę deklaraciją, kad neužima pareigų, nesuderinamų su Europos Parlamento nario veikla.

Atnaujinta: 2018 m. gegužės 24 d.Teisinis pranešimas - Privatumo politika