Indekss 
 Iepriekšējais 
 Nākošais 
 Pilns teksts 
Protokols
Pirmdiena, 2018. gada 5. februāris - Strasbūra

6. Parlamenta sastāvs

Ņemot vērā Edouard Ferrand nāvi, Parlaments saskaņā ar Reglamenta 4. panta 1. punktu paziņoja, ka, sākot ar 2018. gada 2. februāri, ir atbrīvojusies deputāta vieta, un par to informēja attiecīgo dalībvalsti.

°
° ° °

Tatjana Ždanoka ir rakstiski paziņojusi par atkāpšanos no Parlamenta deputātes pienākumu pildīšanas, sākot ar 2018. gada 5. martu.

Saskaņā ar Reglamenta 4. panta 1. un 2. punktu Parlaments paziņoja, ka, sākot no minētās dienas, Parlamentā ir atbrīvojusies deputāta vieta, un par to informēja attiecīgo dalībvalsts iestādi.

°
° ° °

Viorica Dăncilă ir iecelta par Rumānijas premjerministri, sākot ar 2018. gada 29. janvāri.

Parlaments to pieņēma zināšanai un saskaņā ar 7. panta 1. punktu 1976. gada 20. septembra Aktā par Eiropas Parlamenta deputātu ievēlēšanu tiešās vispārējās vēlēšanās paziņoja, ka, sākot ar 2018. gada 29. janvāri, ir atbrīvojusies deputāta vieta.

Rumānijas kompetentās iestādes ir paziņojušas, ka Gabriela Zoană ir iecelta par Eiropas Parlamenta deputāti Viorica Dăncilă vietā, sākot ar 2018. gada 30. janvāri.

Parlaments pieņēma zināšanai viņas iecelšanu amatā.

Saskaņā ar Reglamenta 3. panta 2. punktu, kamēr Gabriela Zoană pilnvaras nav pārbaudītas vai kamēr nav pieņemts lēmums par domstarpībām, un ar noteikumu, ka viņa pirms tam ir parakstījusi rakstisku deklarāciju, ka neieņem nevienu ar Eiropas Parlamenta deputāta pienākumu pildīšanu nesavienojamu amatu, viņa darbojas Parlamentā un tā struktūrvienībās un uz viņu attiecas visas ar šo darbību saistītās tiesības.

Pēdējā atjaunošana: 2018. gada 22. maijsJuridisks paziņojums - Privātuma politika