Indekss 
 Iepriekšējais 
 Nākošais 
 Pilns teksts 
Protokols
Trešdiena, 2018. gada 7. februāris - Strasbūra

15. Rumānijas tiesu sistēmas reformas radītais apdraudējums tiesiskumam (debates)
CRE

Padomes un Komisijas paziņojumi: Rumānijas tiesu sistēmas reformas radītais apdraudējums tiesiskumam (2018/2512(RSP)).

Uzstājās Dan Nica un Sophia in 't Veld par šo debašu norises kārtību (sēdes vadītājs konstatēja, ka Padome ir pārstāvēta un debates var notikt).

Monika Panayotova (pašreizējā Padomes priekšsēdētāja) un Věra Jourová (Komisijas locekle) sniedza paziņojumus.

Uzstājās Roberta Metsola PPE grupas vārdā, Josef Weidenholzer S&D grupas vārdā, Kosma Złotowski ECR grupas vārdā, Sophia in 't Veld ALDE grupas vārdā, Ska Keller Verts/ALE grupas vārdā, Laurenţiu Rebega ENF grupas vārdā, Traian Ungureanu, kas atbildēja arī uz zilās kartītes jautājumu, kuru uzdeva Maria Grapini, Tanja Fajon, Helga Stevens, Norica Nicolai, Eva Joly, Marian-Jean Marinescu, Victor Boştinaru, Monica Macovei, Renate Weber, Seán Kelly, Claude Moraes, Mircea Diaconu, Carlos Coelho, Juan Fernando López Aguilar, Michał Boni, kas atteicās atbildēt uz zilās kartītes jautājumu, kuru vēlējās uzdot Claudia Țapardel, un Ioan Mircea Paşcu.

SĒDI VADA: Dimitrios PAPADIMOULIS
Priekšsēdētāja vietnieks

Uzstājās Daniel Buda, Dan Nica, László Tőkés un Cristian Dan Preda, kas atbildēja arī uz zilās kartītes jautājumu, kuru uzdeva Victor Boştinaru.

Saskaņā ar brīvā mikrofona procedūru uzstājās Jiří Pospíšil, Maria Gabriela Zoană, Siegfried Mureşan, Maria Grapini, Csaba Sógor, Claudia Țapardel, Doru-Claudian Frunzulică, Ana Gomes, Emilian Pavel un Andi Cristea.

Uzstājās Věra Jourová un Monika Panayotova.

Debates tika slēgtas.

Pēdējā atjaunošana: 2018. gada 19. septembrisJuridisks paziņojums - Privātuma politika