Seznam 
 Předchozí 
 Další 
 Úplné znění 
Zápis
Úterý, 13. března 2018 - Štrasburk

PŘEDSEDNICTVÍ: Dimitrios PAPADIMOULIS
místopředseda

7. Hlasování
Doslovné záznamy

Podrobné výsledky hlasování (pozměňovací návrhy, oddělené a dílčí hlasování atd.) budou zveřejněny v příloze „Výsledky hlasování“ zápisu.

Výsledky jmenovitého hlasování uvedené v příloze zápisu jsou k dispozici pouze v elektronické formě a lze je konzultovat na internetových stránkách Europarl.


7.1. Provedení Protokolu o finančních důsledcích uplynutí doby platnosti Smlouvy o ESUO a o Výzkumném fondu pro uhlí a ocel *** (článek 150 jednacího řádu) (hlasování)

7.2. Dohoda mezi EU a Novým Zélandem o spolupráci a vzájemné správní pomoci v celních otázkách *** (článek 150 jednacího řádu) (hlasování)

7.3. Evropská strategie týkající se spolupracujících inteligentních dopravních systémů (článek 150 jednacího řádu) (hlasování)

7.4. Služby přeshraničního dodávání balíků ***I (hlasování)

7.5. Výchozí kvalifikace a pravidelné školení řidičů některých silničních vozidel a řidičské průkazy ***I (hlasování)

7.6. Rozhodnutí zahájit interinstitucionílní jednání: Zřízení Programu rozvoje evropského obranného průmyslu s cílem podpořit konkurenceschopnost a inovační kapacitu obranného průmyslu EU ***I (hlasování)

7.7. Rovnost žen a mužů v obchodních dohodách EU (hlasování)

7.8. Zaostávající regiony v Evropské unii (hlasování)

7.9. Úloha regionů a měst v EU při provádění Pařížské dohody o změně klimatu přijaté na 21. konferenci smluvních stran (hlasování)
Poslední aktualizace: 25. června 2018Právní upozornění - Ochrana soukromí