Indekss 
 Iepriekšējais 
 Nākošais 
 Pilns teksts 
Protokols
Otrdiena, 2018. gada 29. maijs - Strasbūra

7. Balsošanas laiks
CRE

Balsošanas rezultātu sīks izklāsts (grozījumi, atsevišķa balsošana, balsošana pa daļām u.c.) pieejams protokola pielikumā “Balsošanas rezultāti”.

Rezultāti balsošanai pēc saraksta (protokola pielikumā) ir pieejami tikai elektroniski un apskatāmi tīmekļa vietnē “Europarl”.


7.1. Īpašās komitejas terorisma jautājumos pilnvaru laika pagarināšana (balsošana)

7.2. Zivju mirstības diapazoni un aizsardzības līmeņi, kas noteikti dažiem reņģes krājumiem Baltijas jūrā ***I (Reglamenta 150. pants) (balsošana)

7.3. Statistika par preču pārvadājumiem pa iekšējiem ūdensceļiem (kodificēta versija) ***I (Reglamenta 150. pants) (balsošana)

7.4. ES un Šveices nolīgums par izcelsmes kumulāciju starp ES, Šveici, Norvēģiju un Turciju ES vispārējo preferenču sistēmas ietvaros *** (Reglamenta 150. pants) (balsošana)

7.5. ES un Norvēģijas nolīgums par izcelsmes kumulāciju starp ES, Šveici, Norvēģiju un Turciju ES vispārējo preferenču sistēmas ietvaros *** (Reglamenta 150. pants) (balsošana)

7.6. ES un Norvēģijas nolīgums par administratīvo sadarbību, krāpšanas apkarošanu un prasījumu piedziņu pievienotās vērtības nodokļa jomā* (Reglamenta 150. pants) (balsošana)

7.7. Vērtību ķēdes optimizācija ES zivsaimniecības nozarē (Reglamenta 150. pants) (balsošana)

7.8. Gados jauniem lauksaimniekiem paredzēto KLP instrumentu īstenošana ES pēc 2013. gada reformas (Reglamenta 150. pants) (balsošana)

7.9. Daudzgadu plāns bentiskajiem krājumiem Ziemeļjūrā un zvejniecībām, kas šos krājumus izmanto ***I (balsošana)

7.10. Darba ņēmēju norīkošana darbā pakalpojumu sniegšanas jomā ***I (balsošana)

7.11. Pārvaldības, saglabāšanas un kontroles pasākumi, kas piemērojami Klusā okeāna dienvidu daļas reģionālās zvejniecības pārvaldības organizācijas konvencijas apgabalā ***I (balsošana)

7.12. Ilgtspējīgas finanses (balsošana)

7.13. ES 2017. gada rezultātu apkopojums tiesiskuma jomā (balsošana)
Pēdējā atjaunošana: 2018. gada 24. oktobrisJuridisks paziņojums - Privātuma politika