Indekss 
 Iepriekšējais 
 Nākošais 
 Pilns teksts 
Protokols
Pirmdiena, 2018. gada 11. jūnijs - Strasbūra

6. Parlamenta sastāvs

Viviane Reding ir rakstiski paziņojusi par atkāpšanos no Parlamenta deputātes pienākumu pildīšanas, sākot ar 2018. gada 2. septembri.

Saskaņā ar Reglamenta 4. pantu Parlaments paziņoja, ka, sākot no minētās dienas, Parlamentā ir atbrīvojusies deputāta vieta, un par to informēja attiecīgo dalībvalsts iestādi.

°
° ° °

Somijas kompetentās iestādes ir paziņojušas, ka Paavo Väyrynen uzsāks pildīt savas pilnvaras valsts parlamentā, sākot ar 2018. gada 12. jūniju.

Tā kā saskaņā ar 7. panta 2. punktu 1976. gada 20. septembra Aktā par Eiropas Parlamenta deputātu ievēlēšanu tiešās vispārējās vēlēšanās šis amats nav savienojams ar Eiropas Parlamenta deputāta statusu, Parlaments, pamatojoties uz Parlamenta Reglamenta 4. panta 4. punktu, konstatēja, ka, sākot ar 2018. gada 12. jūnijs, ir atbrīvojusies deputāta vieta, un par to informēja attiecīgo dalībvalsti.

°
° ° °

Somijas kompetentās iestādes ir paziņojušas, ka Mikael Pentikaïnen ir iecelts par Eiropas Parlamenta deputātu Paavo Väyrynen vietā, sākot ar 2018. gada 12. jūniju.

Parlaments pieņēma zināšanai viņa iecelšanu.

Saskaņā ar Reglamenta 3. panta 2. punktu, kamēr Mikael Pentikäinen pilnvaras nav pārbaudītas vai kamēr nav pieņemts lēmums par domstarpībām, un ar noteikumu, ka viņš pirms tam ir parakstījis rakstisku deklarāciju, ka neieņem nevienu ar Eiropas Parlamenta deputāta pienākumu pildīšanu nesavienojamu amatu, viņš darbojas Parlamentā un tā struktūrvienībās un uz viņu attiecas visas ar šo darbību saistītās tiesības.

Pēdējā atjaunošana: 2018. gada 24. septembrisJuridisks paziņojums - Privātuma politika