Indekss 
 Iepriekšējais 
 Nākošais 
 Pilns teksts 
Protokols
Pirmdiena, 2018. gada 2. jūlijs - Strasbūra

5. Parlamenta sastāvs

Luksemburgas kompetentās iestādes ir paziņojušas, ka Claude Turmes ir iecelts par valdības locekli, sākot ar 2018. gada 20. jūniju.

Parlaments pieņēma zināšanai, ka saskaņā ar Akta par Eiropas Parlamenta deputātu ievēlēšanu tiešās vispārējās vēlēšanās 7. panta 1. punktu minētā amata ieņemšana nav savienojama ar Eiropas Parlamenta deputāta amatu, un paziņoja, ka, sākot ar 2018. gada 20. jūniju, Parlamentā ir atbrīvojusies deputāta vieta.

°
° ° °

Luksemburgas kompetentās iestādes ir paziņojušas arī to, ka Claude Turmes vietā par Eiropas Parlamenta deputāti, sākot ar 2018. gada 20. jūniju, ir iecelta Tilly Metz un Viviane Reding vietā, sākot ar 2018. gada 2. septembri, ir iecelts Christophe Hansen.

Parlaments pieņēma zināšanai viņu iecelšanu amatā.

Saskaņā ar Reglamenta 3. panta 2. punktu, kamēr Tilly Metz un Christophe Hansen pilnvaras nav pārbaudītas vai kamēr nav pieņemts lēmums par domstarpībām, un ar noteikumu, ka viņi pirms tam ir parakstījuši rakstisku deklarāciju, ka neieņem nevienu ar Eiropas Parlamenta deputāta pienākumu pildīšanu nesavienojamu amatu, viņi darbojas Parlamentā un tā struktūrvienībās un uz viņiem attiecas visas ar šo darbību saistītās tiesības.

Pēdējā atjaunošana: 2018. gada 19. novembrisJuridisks paziņojums - Privātuma politika