Rodyklė 
 Ankstesnis 
 Kitas 
 Visas tekstas 
Protokolas
Antradienis, 2018 m. rugsėjo 11 d. - Strasbūras

17. Pirmininko pranešimas

Pagal Darbo tvarkos taisyklių 166 straipsnį Pirmininkas nusprendė skirti nuobaudas Georges Bach, Guillaume Balas, José Bové, Edouard Martin, Claude Rolin, Maria Arena ir Isabelle Thomas, nes jie 2018 m. liepos 3 d. plenarinio posėdžio metu ( 2 punktas ir 2018 07 03 protokolo 4 punktas) kartu ėmėsi veiksmų, sutrikdžiusių Parlamento darbą, šiurkščiai pažeisdami Darbo tvarkos taisyklių 11 straipsnyje įtvirtintus principus. Dėl jų elgesio buvo gana ilgam sutrikdytas plenarinio posėdžio darbas.

Georges Bach, Guillaume Balas, José Bové, Claude Rolin, Maria Arena ir Isabelle Thomas skirta nuobauda apima, pirma, teisės gauti dienpinigių išmoką atėmimą penkioms dienoms ir, antra, uždraudimą dalyvauti visoje Parlamento ir jo organų veikloje nuo 2018 m. rugsėjo 11 d. penkias dienas, kurių metu vyksta Parlamento arba bet kurio iš jo valdymo organų, komitetų ar delegacijų posėdžiai (tai neturi poveikio teisei balsuoti plenariniame posėdyje).

Edouard Martin veiksmai labiau sutrikdė darbą, palyginti su kitų Parlamento narių veiksmais, todėl jam skirta nuobauda apima, pirma, teisės gauti dienpinigių išmoką atėmimą aštuonioms dienoms ir, antra, uždraudimą dalyvauti visoje Parlamento ir jo organų veikloje nuo 2018 m. rugsėjo 11 d. aštuonias dienas, kurių metu vyksta Parlamento arba bet kurio iš jo valdymo organų, komitetų ar delegacijų posėdžiai (tai neturi poveikio teisei balsuoti plenariniame posėdyje).

Apie šį sprendimą buvo pranešta atitinkamiems Parlamento nariams. Jie pagal Parlamento darbo tvarkos taisyklių 167 straipsnį gali apskųsti šį sprendimą Biurui.

Kadangi Maria Arena, Isabelle Thomas, Georges Bach, Guillaume Balas ir Edouard Martin pateikė skundą pagal pirmiau minėtą straipsnį, nuobaudos taikymas jiems sustabdymas, kol Parlamento biuras priims sprendimą.

Atnaujinta: 2018 m. lapkričio 29 d.Teisinis pranešimas - Privatumo politika