Rodyklė 
 Ankstesnis 
 Kitas 
 Visas tekstas 
Protokolas
Pirmadienis, 2018 m. lapkričio 12 d. - Strasbūras

3. Pirmininko pareiškimai
CRE

Pirmininkas padarė pareiškimą, kuriame priminė, kad Parlamento vardu dalyvavo Paryžiuje surengtose Paliaubų sutarties, kuria baigėsi Pirmasis pasaulinis karas, pasirašymo šimtųjų metinių minėjimo iškilmėse, pagerbė 17 milijonų kare žuvusiųjų atminimą, pabrėžė Europos projekto svarbą ginant taikos, laisvės ir klestėjimo idealus ir priminė pirmojo pasaulinio konflikto padarinius kelių Europos valstybių egzistavimui.

Pirmininkas išreiškė Parlamento užuojautą dramatiškų potvynių, pakilusių keliuose Italijos regionuose, aukoms; pabrėžė, kad Sąjunga per Solidarumo fondą gali suteikti pagalbą ir kad Parlamentas dės pastangas siekdamas, kad lėšos būtų paskirtos greičiau; išreiškė susirūpinimą dėl šių neigiamų gamtos reiškinių, kurie yra žemės klimato kaitos padariniai, dažnumo. Jis priminė, kad gruodžio mėn. Katovicuose (Lenkijoje) įvyks COP 24 susitikimas ir kad jis teikia galimybę įtvirtinti Europos lyderystę kovoje su klimato kaita.

Pirmininkas pasidžiaugė Pakistano Aukščiausiojo Teismo sprendimu išteisinti Asia Bibi, nuteistą mirti už šventvagystę 2010 m., ir jos išlaisvinimu, ir patvirtino, kad jis palaiko ryšius su ES specialiuoju pasiuntiniu religijos ir tikėjimo laisvei už ES ribų skatinti Jánu Figeľiu ir Pakistano valdžios institucijomis ir remia pastangas, dedamas siekiant užtikrinti Asios Bibi ir jos šeimos laisvę ir saugumą.

Atnaujinta: 2019 m. vasario 25 d.Teisinė informacija - Privatumo politika