Indekss 
 Iepriekšējais 
 Nākošais 
 Pilns teksts 
Protokols
Pirmdiena, 2018. gada 12. novembris - Strasbūra

3. Priekšsēdētāja paziņojumi
CRE

Priekšsēdētājs uzstājās ar paziņojumu, kurā viņš atgādināja, ka Parlamenta vārdā piedalījās Parīzē organizētajās svinībās saistībā ar Pirmā pasaules kara beigu līguma parakstīšanas simto gadskārtu, godināja 17 miljonu karā kritušo piemiņu, uzsvēra Eiropas projekta nozīmi miera, brīvības un labklājības ideālu aizsardzībā un atgādināja pirmā pasaules mēroga konflikta beigu ietekmi uz daudzu Eiropas valstu pastāvēšanu.

Priekšsēdētājs Parlamenta vārdā izteica līdzjūtību traģisko plūdu — kas nesen piemeklēja vairākus Itālijas reģionus — upuru ģimenēm, uzsvēra palīdzību, ko Savienība var sniegt, izmantojot Solidaritātes fondu, un Parlamenta centienus ātrākā palīdzības sniegšanā un pauda bažas par šo postošo meteoroloģisko parādību izplatīšanos pasaules mēroga klimatisko pārmaiņu rezultātā. Viņš atgādināja, ka decembrī Katovicē (Polijā) notiks COP 24 sanāksme un ka tā ir iespēja nostiprināt Eiropas vadošo lomu cīņā pret globālo sasilšanu.

Priekšsēdētājs pauda atzinību par to, ka Pakistānas Augstākā tiesa ir attaisnojusi un atbrīvojusi Asia Bibi, kas 2010. gadā tika notiesāta uz nāvi par zaimošanu, un apstiprināja to, ka viņš uztur kontaktus ar īpašo sūtni reliģijas vai ticības brīvības veicināšanai ārpus Eiropas Savienības Ján Figeľ un Pakistānas iestādēm, lai atblastītu centienus garantēt Asia Bibi un viņas ģimenes locekļu brīvību un drošību.

Pēdējā atjaunošana: 2019. gada 25. februārisJuridisks paziņojums - Privātuma politika