Märksõnaregister 
 Eelnev 
 Järgnev 
 Terviktekst 
Protokoll
Kolmapäev, 28. november 2018 - Brüssel

5. Parlamendi koosseis

Poola pädevad ametiasutused on teatanud Bogdan Brunon Wenta asemel Boguslaw Andrzej Soniki valimisest Euroopa Parlamendi liikmeks, kes hakkab täitma parlamendiliikme ülesandeid alates 20. novembrist 2018.

Belgia pädevad ametiasutused on teatanud Sander Loonesi asemel Ralph Packet' valimisest Euroopa Parlamendi liikmeks, kes hakkab täitma parlamendiliikme ülesandeid alates 22. novembrist 2018.

Läti pädevad ametiasutused on teatanud Artis Pabriksi asemel Kārlis Šadurskise valimisest Euroopa Parlamendi liikmeks, kes hakkab täitma parlamendiliikme ülesandeid alates 28. novembrist 2018.

Kuna nende mandaadi kehtivust ei ole kontrollitud ja ei ole vastu võetud otsust mandaadi võimaliku vaidlustamise kohta, osalevad Boguslaw Andrzej Sonik, Ralph Packet ja Kārlis Šadurskis vastavalt kodukorra artikli 3 lõikele 2 täieõiguslikult parlamendi ja selle organite töös, tingimusel et nad on eelnevalt esitanud deklaratsiooni, milles nad kinnitavad, et ei täida ülesandeid, mis ei ole ühitatavad Euroopa Parlamendi liikme ametiga.

Viimane päevakajastamine: 1. august 2019Õigusteave - Privaatsuspoliitika