Rodyklė 
 Ankstesnis 
 Kitas 
 Visas tekstas 
Protokolas
Pirmadienis, 2019 m. vasario 11 d. - Strasbūras

3. Pirmininko pareiškimai
CRE

Pirmininkas padarė pareiškimą, informuodamas, kad pakeistas Parlamento radijo studijos Strasbūre „Radio 1“ pavadinimas: jis pavadintas šių metų gruodžio mėnesį Strasbūre per teroristinį išpuolį nužudytų dviejų jaunų žurnalistų – Antonio Megalizzi ir Bartosz Piotr Orent-Niedzielski – vardu. Pirmininkas taip pat pasveikino oficialioje galerijoje sėdinčias aukų šeimas ir patvirtino Parlamento įsipareigojimą ginti spaudos laisvę.

Paskui Pirmininkas kalbėjo apie Venesueloje sulaikytų žurnalistų padėtį ir Parlamento vardu pareikalavo juos išlaisvinti.

Pirmininkas pasakė, kad buvo informuotas apie buvusios Europos Parlamento narės Feleknas Uca padėtį Turkijoje, ir įsipareigojo susisiekti su Turkijos valdžios institucijomis.

Pirmininkas padarė pareiškimą apie dalyvavimą Giorno del ricordo“ („Atminimo dienos“) renginyje Italijoje foibe žudynių aukų atminimo dienos proga.

Kalbėjo Ivan Jakovčić, Franc Bogovič (Pirmininkas pateikė papildomos informacijos) ir Ruža Tomašić (Pirmininkas pateikė papildomos informacijos).

Kalbėjo Ramón Jáuregui Atondo dėl padėties Nikaragvoje (Pirmininkas atsakė, kad susisieks su kompetentingomis institucijomis), Steven Woolfe, Gabriel Mato – jis pritarė Ramón Jáuregui Atondo, Jean-Marie Cavada dėl Steven Woolfe žodžių, Peter van Dalen dėl Asia Bibi atvejo Pakistane (Pirmininkas pateikė papildomos informacijos) ir Salvatore Cicu.

Atnaujinta: 2019 m. liepos 2 d.Teisinė informacija - Privatumo politika