Indekss 
 Iepriekšējais 
 Nākošais 
 Pilns teksts 
Protokols
Pirmdiena, 2019. gada 11. februāris - Strasbūra

3. Priekšsēdētāja paziņojumi
CRE

Priekšsēdētājs sniedza paziņojumu, darot zināmu, ka Parlamenta 1. radio studija Strasbūrā ir nosaukta divu pagājušā gada decembrī Strasbūrā īstenotā terorisma akta laikā nogalināto žurnālistu Antonio Megalizzi un Bartosz Piotr Orent-Niedzielski vārdā. Priekšsēdētājs arī sveica abu upuru ģimenes, kas bija ieņēmušas vietu oficiālajiem viesiem paredzētajā balkonā, un apstiprināja Parlamenta apņemšanos cīnīties par preses brīvību.

Pēc tam priekšsēdētājs pieminēja Venecuēlā aizturēto žurnālistu stāvokli un Parlamenta vārdā pieprasīja viņus atbrīvot.

Priekšsēdētājs paziņoja, ka ir informēts par bijušās EP deputātes Feleknas Uca situāciju Turcijā, un apņēmās sazināties ar Turcijas varas iestādēm.

Priekšsēdētājs sniedza paziņojumu saistībā ar savu dalību Itālijā atzīmētajā atceres dienā, pieminot foibu slaktiņa upurus.

Uzstājās Ivan Jakovčić, Franc Bogovič (priekšsēdētājs sniedza precizējumus) un Ruža Tomašić (priekšsēdētājs sniedza precizējumus).

Uzstājās Ramón Jáuregui Atondo par stāvokli Nikaragvā (priekšsēdētājs atbildēja, ka sazināsies ar kompetentajām iestādēm), Steven Woolfe, Gabriel Mato, pievienojoties Ramón Jáuregui Atondo sacītajam, Jean-Marie Cavada par Steven Woolfe sacīto, Peter van Dalen par Asia Bibi lietu Pakistānā (priekšsēdētājs sniedza precizējumus) un Salvatore Cicu.

Pēdējā atjaunošana: 2019. gada 2. jūlijsJuridisks paziņojums - Privātuma politika