Index 
 Vorige 
 Volgende 
 Volledige tekst 
Procedure : 2019/2611(RSP)
Stadium plenaire behandeling
Kies een document :

Ingediende teksten :

RC-B8-0186/2019

Debatten :

PV 14/03/2019 - 8.2
CRE 14/03/2019 - 8.2

Stemmingen :

PV 14/03/2019 - 11.2

Aangenomen teksten :

P8_TA(2019)0204

Notulen
Donderdag 14 maart 2019 - Straatsburg

11.2. Iran, in het bijzonder het lot van mensenrechtenactivisten (stemming)

Ontwerpresoluties B8-0186/2019, B8-0187/2019, B8-0190/2019, B8-0191/2019, B8-0193/2019 en B8-0194/2019

(Gewone meerderheid)
(Bijzonderheden stemming: bijlage "Stemmingsuitslagen", punt 2)

GEZAMENLIJKE ONTWERPRESOLUTIE RC-B8-0186/2019

(ter vervanging van B8-0186/2019, B8-0187/2019, B8-0190/2019, B8-0191/2019, B8-0193/2019 en B8-0194/2019):

ingediend door de volgende leden:

—   Roberta Metsola, Jaromír Štětina, Marijana Petir, Pavel Svoboda, Tunne Kelam, Milan Zver, Agnieszka Kozłowska Rajewicz, Eduard Kukan, Elisabetta Gardini, Róża Gräfin von Thun und Hohenstein, Cristian Dan Preda, Patricija Šulin, Tomáš Zdechovský, Adam Szejnfeld, Csaba Sógor, Jarosław Wałęsa, Andrzej Grzyb, Michael Gahler, Elmar Brok, Ivo Belet, Sandra Kalniete, Dubravka Šuica, Andrey Kovatchev, Francis Zammit Dimech, Seán Kelly, Ivana Maletić, Deirdre Clune, Laima Liucija Andrikienė, Inese Vaidere, László Tőkés, Stanislav Polčák, Jiří Pospíšil en José Ignacio Salafranca Sánchez Neyra, namens de PPE-Fractie;

—   Elena Valenciano, Victor Boştinaru, Soraya Post, Knut Fleckenstein en Wajid Khan, namens de S&D-Fractie;

—   Raffaele Fitto, Karol Karski, Branislav Škripek, Ryszard Czarnecki, Monica Macovei, Jana Žitňanská, Ruža Tomašić, Anna Elżbieta Fotyga en Charles Tannock, namens de ECR-Fractie;

—   Marietje Schaake, Petras Auštrevičius, Beatriz Becerra Basterrechea, Izaskun Bilbao Barandica, Dita Charanzová, Gérard Deprez, Marian Harkin, Ivan Jakovčić, Ilhan Kyuchyuk, Valentinas Mazuronis, Louis Michel, Javier Nart, Urmas Paet, Maite Pagazaurtundúa Ruiz, Carolina Punset, Jozo Radoš, Frédérique Ries, Robert Rochefort, Jasenko Selimovic, Pavel Telička, Johannes Cornelis van Baalen, Matthijs van Miltenburg, Hilde Vautmans en Mirja Vehkaperä, namens de ALDE-Fractie;

—   Bodil Valero, Heidi Hautala en Barbara Lochbihler, namens de Verts/ALE-Fractie;

—   Cornelia Ernst, Barbara Spinelli, Luke Ming Flanagan en Marie Christine Vergiat, namens de GUE/NGL-Fractie;

—   Fabio Massimo Castaldo, Ignazio Corrao en Isabella Adinolfi, namens de EFDD-Fractie.

Aangenomen (P8_TA(2019)0204)

Laatst bijgewerkt op: 13 juni 2019Juridische mededeling - Privacybeleid