Indekss 
 Iepriekšējais 
 Nākošais 
 Pilns teksts 
Protokols
Otrdiena, 2019. gada 16. aprīlis - Strasbūra

4. Eiropadomes 2019. gada 10. aprīļa sanāksmes par Apvienotās Karalistes izstāšanos no Eiropas Savienības secinājumi (debates)
CRE

Eiropadomes un Komisijas paziņojums: Eiropadomes 2019. gada 10. aprīļa sanāksmes par Apvienotās Karalistes izstāšanos no Eiropas Savienības secinājumi (2019/2694(RSP)).

Donald Tusk (Eiropadomes priekšsēdētājs) un Jean-Claude Juncker (Komisijas priekšsēdētājs) sniedza paziņojumus un pieminēja arī ugunsgrēku Parīzes Dievmātes katedrālē.

Sēdes vadītājs uzsvēra Parlamenta būtisko lomu visā sarunu par Apvienotās Karalistes izstāšanos no Eiropas Savienības gaitā.

Uzstājās Esteban González Pons PPE grupas vārdā, Udo Bullmann S&D grupas vārdā, Syed Kamall ECR grupas vārdā un Guy Verhofstadt ALDE grupas vārdā.

SĒDI VADA: Mairead McGUINNESS
Priekšsēdētāja vietniece

Uzstājās Gabriele Zimmer GUE/NGL grupas vārdā, Molly Scott Cato Verts/ALE grupas vārdā, Nigel Farage EFDD grupas vārdā, Gerard Batten ENF grupas vārdā, Kazimierz Michał Ujazdowski, pie grupām nepiederošs deputāts, Elmar Brok (sēdes vadītāja godināja Elmar Brok, kuram tā bija pēdējā uzstāšanās Parlamenta deputāta statusā), Richard Corbett, James Nicholson, Martina Anderson, kas atbildēja arī uz zilās kartītes jautājumu, kuru uzdeva Seán Kelly, Alyn Smith, Julie Girling, Seb Dance, Hans-Olaf Henkel, Danuta Maria Hübner un Seán Kelly.

Saskaņā ar brīvā mikrofona procedūru uzstājās Paulo Rangel, Ana Gomes, Ana Miranda, Juan Fernando López Aguilar, Paul Brannen un Gunnar Hökmark.

Uzstājās Jean-Claude Juncker un Donald Tusk.

Debates tika slēgtas.

Pēdējā atjaunošana: 2019. gada 24. jūlijsJuridisks paziņojums - Privātuma politika