Rodyklė 
 Ankstesnis 
 Kitas 
 Visas tekstas 
Protokolas
XML 1k
Antradienis, 2019 m. liepos 2 d. - Strasbūras

4. Įgaliojimų tikrinimas
Stenograma

Visi dokumentai, susiję su paskelbimu apie Parlamento narių išrinkimą, bus perduoti už įgaliojimų tikrinimą atsakingam komitetui, kuris turi būti sudarytas pagal Darbo tvarkos taisyklių 206 straipsnį.

Pagal Darbo tvarkos taisyklių 3 straipsnio 2 dalį, kol tikrinami Parlamento narių įgaliojimai arba kol nėra priimta sprendimo dėl ginčo, su sąlyga, kad Parlamento naria prieš tai pasirašė rašytinę deklaraciją, kad jie neina jokių pareigų, nesuderinamų su Europos Parlamento nario mandatu, jie dalyvauja Parlamento ir jo valdymo organų posėdžiuose, naudodamiesi visomis jiems priklausančiomis teisėmis.

Pagal Akto dėl Europos Parlamento narių rinkimų remiantis tiesiogine visuotine rinkimų teise 7 straipsnį Parlamento nariai, einantys pareigas, nesuderinamas su Europos Parlamento nario mandatu, negali dalyvauti jo posėdžiuose. Nariai, kurie dar nepasirašė deklaracijos dėl nesuderinamų pareigų nebuvimo ir dar nesinaudoja visomis jiems priklausančiomis teisėmis, raginami nedelsiant pasirašyti deklaraciją.

Atnaujinta: 2019 m. rugsėjo 9 d.Teisinė informacija - Privatumo politika