Seznam 
 Předchozí 
 Další 
 Úplné znění 
Zápis
Čtvrtek, 4. července 2019 - Štrasburk

9. Složení Parlamentu

Frans Timmermans, první místopředseda Komise, oznámil předsedovi Parlamentu, že se vzdává svého mandátu s platností od 2. července 2019.

Parlament vzal v souladu s čl. 7 odst. 1 aktu ze dne 20. září 1976 o volbě členů Evropského parlamentu ve všeobecných a přímých volbách na vědomí, že tato funkce je neslučitelná s výkonem mandátu poslance Evropského parlamentu a v souladu s čl. 4 odst. 1 a 4 jednacího řádu oznámil uvolnění jeho mandátu s platností od 2. července 2019.

°
° ° °

Jeppe Kofod byl jmenován dánským ministrem zahraničních věci s platností od 27. června 2019.

Parlament vzal v souladu s čl. 7 odst. 1 aktu ze dne 20. září 1976 o volbě členů Evropského parlamentu ve všeobecných a přímých volbách na vědomí, že tato funkce je neslučitelná s výkonem mandátu poslance Evropského parlamentu a v souladu s čl. 3 odst. 2 druhým pododstavcem a čl. 4 odst. 1 jednacího řádu oznámil uvolnění jeho mandátu s platností od 2. července 2019.

Poslední aktualizace: 8. října 2019Právní upozornění - Ochrana soukromí