Seznam 
 Předchozí 
 Další 
 Úplné znění 
Zápis
XML 2k
Pondělí, 15. července 2019 - Štrasburk

4. Složení Parlamentu

Kyriakos Velopoulos byl zvolen poslancem řeckého parlamentu s platností od 7. července 2019.

Parlament vzal v souladu s čl. 7 odst. 2 aktu o volbě členů Evropského parlamentu ve všeobecných a přímých volbách na vědomí, že tato funkce je neslučitelná s výkonem mandátu poslance Evropského parlamentu, a v souladu s čl. 4 odst. 1 a 4 jednacího řádu oznámil uvolnění jeho mandátu s platností od 7. července 2019.

°
° ° °

Příslušné nizozemské orgány oznámily Evropskému parlamentu, že Lara Wolters, kterou je nahrazen Frans Timmermans, byla s platností od 4. července 2019 zvolena poslankyní Parlamentu.

Příslušné řecké orgány oznámily Evropskému parlamentu, že Emmanouil Fragkos, kterým je nahrazen Kyriakos Velopoulos, byl s platností od 10. července 2019 zvolen poslancem Parlamentu.

Parlament vzal jejich zvolení na vědomí.

Dokud nejsou ověřeny jejich pověřovací listiny nebo není rozhodnuto o jakémkoli sporu podle čl. 3 odst. 2 jednacího řádu, zasedají Lara Wolters a Emmanouil Fragkos v Parlamentu a jeho orgánech a požívají všech práv, která jsou s tím spojena, pod podmínkou, že předtím učinili prohlášení, že nezastávají funkci neslučitelnou s výkonem mandátu poslance Evropského parlamentu.

Poslední aktualizace: 27. listopadu 2019Právní upozornění - Ochrana soukromí