Märksõnaregister 
 Eelnev 
 Järgnev 
 Terviktekst 
Protokoll
XML 1k
Esmaspäev, 15. juuli 2019 - Strasbourg

4. Parlamendi koosseis

Kyriakos Velopoulos valiti alates 7. juulist 2019 Kreeka parlamendi liikmeks.

Vastavalt Euroopa Parlamendi liikmete valimist otsestel ja üldistel valimistel käsitleva akti artikli 7 lõikele 2 ei ole see ametikoht ühitatav Euroopa Parlamendi liikme ametiga ning Euroopa Parlament luges tema ametikoha alates 7. juulist 2019 vastavalt kodukorra artikli 4 lõigetele 1 ja 4 vabaks.

°
° ° °

Madalmaade pädevad ametiasutused on teatanud Frans Timmermansi asemele Lara Woltersi valimisest, kes hakkab täitma parlamendiliikme ülesandeid alates 4. juulist 2019.

Kreeka pädevad ametiasutused on teatanud Kyriakos Velopoulose asemel Emmanouil Fragkose valimisest, kes hakkab täitma parlamendiliikme ülesandeid alates 10. juulist 2019.

Parlament võttis nende valimise teadmiseks.

Kuna nende mandaadi kehtivust ei ole kontrollitud ja ei ole vastu võetud otsust mandaadi võimaliku vaidlustamise kohta, osalevad Lara Wolters ja Emmanouil Fragkos vastavalt kodukorra artikli 3 lõikele 2 täieõiguslikult parlamendi ja selle organite töös, tingimusel et nad on eelnevalt esitanud deklaratsiooni, milles nad kinnitavad, et ei täida ülesandeid, mis ei ole ühitatavad Euroopa Parlamendi liikme ametiga.

Viimane päevakajastamine: 27. november 2019Õigusteave - Privaatsuspoliitika