Rodyklė 
 Ankstesnis 
 Kitas 
 Visas tekstas 
Protokolas
XML 1k
Pirmadienis, 2019 m. liepos 15 d. - Strasbūras

4. Parlamento sudėtis

Kyriakos Velopoulos buvo išrinktas į Graikijos nacionalinį parlamentą nuo 2019 m. liepos 7 d.

Parlamentas pažymi, kad pagal Akto dėl atstovų į Europos Parlamentą rinkimų remiantis tiesiogine visuotine rinkimų teise 7 straipsnio 2 dalį šios pareigos nesuderinamos su Europos Parlamento nario veikla, ir pagal DTT 4 straipsnio 1 ir 4 dalis nustato, kad jo vieta laisva nuo 2019 m. liepos 7 d.

°
° ° °

Nyderlandų kompetentingos valdžios institucijos pranešė apie Lara Wolters, kuri pakeis Frans Timmermans, išrinkimą Parlamento nare nuo 2019 m. liepos 4 d.

Graikijos kompetentingos valdžios institucijos pranešė apie Emmanouil Fragkos, kuris pakeis Kyriakos Velopoulos, išrinkimą Parlamento nariu nuo 2019 m. liepos 10 d.

Parlamentas paž.

Remiantis Darbo tvarkos taisyklių 3 straipsnio 2 dalies nuostatomis, kol Lara Wolters ir Emmanouil Fragkos įgaliojimai nebus patikrinti ir nebus priimtas sprendimas dėl ginčų, jie eis savo pareigas Parlamente ir jo organuose ir galės naudotis visomis su tuo susijusiomis teisėmis, jei prieš tai pateikė rašytinę deklaraciją, kad neužima pareigų, nesuderinamų su Europos Parlamento nario veikla.

Atnaujinta: 2019 m. lapkričio 27 d.Teisinė informacija - Privatumo politika