Märksõnaregister 
 Eelnev 
 Järgnev 
 Terviktekst 
Protokoll
XML 1k
Esmaspäev, 16. september 2019 - Strasbourg

6. Parlamendi koosseis

André Jorge Dionísio Bradfordi surma järel luges parlament kooskõlas kodukorra artikli 4 lõigetega 1 ja 6 tema ametikoha vabaks alates 19. juulist 2019.

Roberto Gualtieri on nimetatud Itaalia rahandusministriks alates 5. septembrist 2019.

Parlament võttis teadmiseks, et kooskõlas Euroopa Parlamendi liikmete valimist otsestel ja üldistel valimistel käsitleva akti artikli 7 lõikega 1 on nimetatud ametikoht ühitamatu Euroopa Parlamendi liikme kohustuste täitmisega, ning luges kooskõlas kodukorra artikli 4 lõigetega 1 ja 4 tema ametikoha vabaks alates 5. septembrist 2019.

°
° ° °

Taani pädevad ametiasutused on teatanud Jeppe Kofodi asemel Marianne Vindi Euroopa Parlamenti valimisest. Ta hakkab täitma parlamendiliikme ülesandeid alates 2. juulist 2019.

Portugali pädevad ametiasutused on teatanud André Jorge Dionísio Bradfordi asemel Isabel Carvalhaise Euroopa Parlamenti valimisest. Ta hakkab täitma parlamendiliikme ülesandeid alates 3. septembrist 2019.

Parlament võttis teadmiseks nende valimise.

Kuna nende volitusi ei ole kodukorra artikli 3 lõike 2 kohaselt kontrollitud ega ole neid ka vaidlustatud, võtavad Marianne Vind ja Isabel Carvalhais täievoliliselt osa Euroopa Parlamendi ja selle organite töös, tingimusel et nad on eelnevalt esitanud kirjaliku deklaratsiooni selle kohta, et neil ei ole ühtki Euroopa Parlamendi liikme ametikohaga ühitamatut ametit.

Viimane päevakajastamine: 22. november 2019Õigusteave - Privaatsuspoliitika